„Olympiakos“ pamokė „Barcelona“ ir dar labiau išryškino katalonų krizę

Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai įsibėgėjo ir antradienį jau šventė aštuntąją pergalę Eurolygoje bei antrąją iš eilės. Davido Blatto treniruojama komanda išvykoje rezultatu 69:60 (17:14, 15:16, 23:18, 14:12) įveikė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusią ispanų „Barcelona“.

Barselonos komanda su Kevinu Pangosu patyrė dar vieną pralaimėjimą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2018-12-19 00:03, atnaujinta 2018-12-20 12:32

Per pirmus du kėlinius abi komandos žaidė itin labai nerezultatyviai ir po 20 minučių rezultatas buvo 32:30. Po ilgosios pertraukos graikai padidino apsukas ir „Olympiakos“ susikrovė 13 taškų persvarą – 54:41.

Nors „Barcelona“ ir bandė kurti intrigą, tačiau nevykęs žaidimas viską braukė ir svečiai ramiai pergalingai užbaigė akistatą. Pirėjo atstovai kur kas geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir laimėjo šioje statistikoje 37:25. Net 17 kamuolių graikai atsikovojo po varžovų krepšiu.

Ir vėl nykias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas: gynėjas per 21 minutę pelnė 3 taškus ir nesurinko nė vieno naudingumo balo. Karjeros rungtynes sužaidė Pirėjo klubo legionierius iš Serbijos N.Milutinovas. Vidurio puolėjas įmetė 18 taškų, sugriebė 14 kamuolių bei surinko net 36 naudingumo balus.

„Barcelona“: Victoras Claveras 13 (3/3 tritaškiai), Pierre'as Oriola 10 (6 atk. kam.), Adamas Hanga 9.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 18 (8/9 baudų metimai), Vassilis Spanoulis 14 (4/9 tritaškiai), Zachas LeDay'us ir Nigelas Williamsas-Gossas po 10.