„Kibirkštis“ lengvai susitvarkė su varžovėmis iš Klaipėdos

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos A divizione pasiekė pusiaukelę ir 2018 metus baigė be pralaimėjimų. Valdo Gecevičiaus auklėtinės namuose 86:53 (18:6, 19:18, 22:22, 27:7) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnos“ ekipai.

„Kibirkštis“ įveikė vienšnias iš Klaipėos.<br>A.Didžgalvio nuotr.

Dec 21, 2018, 8:19 PM, atnaujinta Dec 21, 2018, 8:53 PM

„Kibirkšties“ komandai tai buvo 8 pergalės iš tiek pat galimų Lietuvos čempionate, o jungtinėse Lietuvos, Latvijos ir Estijos pirmenybėse vilnietės per 5 susitikimus savo sąskaitoje turi 4 pergales.

Šioje rungtynėse abi komandos vertėsi be savo pagrindinių žaidėjų. Sostinės klube nerungtyniavo Morgan Pullins, o uostamiesčio ekipoje – Lina Mikelevičienė.

„Kibirkšties“ komanda jau nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą ir palaipsniui didino pranašumą. Vilnietės jau pirmojo ketvirčio metu įgijo dviženklę persvarą (15:4). Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Kibirkšties“ ekipa ir toliau kontroliavo žaidimą savo rankose (37:24), o ekipos vyriausiasis treneris V.Gecevičius aikštėje leido pasirodyti visoms 10 registruotų žaidėjų.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito, o skirtumas pasiekė 20 taškų (53:32). Tiesa, Klaipėdos komanda pataikė kelis tolimus metimus ir savo atsilikimą šiek tiek sumažino (59:46). Tačiau ketvirtajame kėlinyje „Kibirkštis“ įjungė aukštesnę pavarą, o pranašumas išaugo iki 30 taškų (80:50).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Livija Sakevičiūtė. Vidurio puolėja per 31 minutę pelnė 18 taškų, atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Agnė Bobinaitė įmetė 16 taškų, Gabija Meškonytė – 14, Eglė Zabotkaitė ir Ieva Šimkutė – po 8, Justina Miknaitė – 7, Dalia Donskichytė – 6 (10 rez. perdav.), Miglė Purlytė – 5, Emilija Grigaliūnaitė – 4, o Justina Kraujūnaitė taškų nepelnė (8 rez. perdav.).

„Fortūnos“ komandoje Agnė Černeckytė įmetė 20 taškų, o Ligita Tamutytė ir Gustė Drakšaitė – po 9.

Kitas rungtynes „Kibirkštis“ žais jau kitais metais, kai sausio 5-ąją dieną jungtiniame čempionate susitiks su Rygos „Stradina-Universitate“ komanda iš Latvijos.