„Dzūkija“ iššvaistė 16 taškų pranašumą ir brangiai sumokėjo

[[ge:lrytas:lrytas:8653266]]

„Pieno žvaigždės“ iškovojo pergalę Alytuje.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 22, 2018, 6:24 PM, atnaujinta Dec 22, 2018, 7:40 PM

LKL čempionate šeštadienį Alytaus „Dzūkija“ puikiai pradėjo rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir turėjo 16 taškų persvarą, tačiau neatsilaikė prieš svečių tritaškę artileriją ir pralaimėjo 77:86 (25:12, 18:29, 16:19, 18:26).

Charakterį parodę pasvaliečiai šventė trečiąją pergalę iš eilės.

„Pieno žvaigždės“ (7 pergalės ir 8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Dzūkija“ (5 ir 9) žengia septinta.

„Rungtynes blogai pradėjome todėl, kad tris valandas važiavome autobusu. Kol kas mažiau žaidėme svečiuose, todėl buvome atpratę nuo kelionių. Bet pamažu kojos atsigavo, ir pradėjome žaisti“, – sakė Pasvalio ekipos puolėjas Vytautas Šulskis.

Dzūkai antrajame kėlinyje pirmavo 28:12, pasvaliečiai ginklų sudėti nesiruošė.

Net septynis tritaškius per ketvirtį pataikiusios „Pieno žvaigždės“ antrąjį kėlinį laimėjo 29:18 ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (41:43).

Alytiškiai po pertraukos ir vėl bandė nutolti nuo varžovų (52:45), tačiau svečiai ir vėl varžovų persvarą ištirpdė.

„Pieno žvaigždės“ prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo persverti rezultatą (60:59), o ketvirtajame pradėjo bėgti nuo savo varžovų (70:64).

Dzūkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų (68:70), tačiau „Pieno žvaigždės“ spurtavo 9:1 ir įgijo dviženklį pranašumą 79:69.

Nors dzūkai likus žaisti 33 sekundes sumažino skirtumą iki 5 taškų (77:82), išsigelbėti aikštės šeimininkai nesugebėjo.

Alytaus „Dzūkija“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 77:86 (25:12, 18:29, 16:19, 18:26).

„Dzūkija“: Egidijus Dimša ir Kendrickas Brownas po 16, Gediminas Žalalis 15, Matas Jogėla 10 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“:  Žygimantas Skučas 14, Gytis Sirutavičius 13, Vytautas Šulskis, Tomas Lekūnas ir Yannickas Franke po 12, Jay Threattas 10.