Latvis Rodionas Kurucas gerino rekordą, bet pergalę šventė Domantas Sabonis

Latvijos krepšinio talentas Rodionas Kurucas sužaidė karjeros rungtynes NBA, tačiau jo pelnytų taškų nepakako pergalei prieš kitą Baltijos šalių deimantą Domantą Sabonį.

D.Sabonis ir „Indiana Pacers“ iškovojo pergalę.<br> AP nuotr.
 V.Oladipo dėjimas per R.Kurucą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 22, 2018, 7:29 AM, atnaujinta Dec 22, 2018, 11:05 AM

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį „Indiana Pacers“ (21 pergalė ir 12 pralaimėjimų) krepšininkai svečiuose 114:106 (37:27, 22:22, 25:31, 30:26) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (15 ir19) ekipą.

„Pacers“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir nepralaimi triskart iš eilės jau 77 rungtynes paeiliui.

Lengvojo puolėjo pozicijoje žaidžiantis 20-metis latvis Bruklino komandoje pirmąkart per karjerą buvo rezultatyviausias, per 34 min. pelnęs 26 taškus ir pataikęs 4 iš 5 tritaškių.

Šiemet naujokų biržoje 40-uoju pakviestas 206 cm ūgio R.Kurucas daugumą savo taškų surinko po pertraukos, kai šeimininkai išlygino žaidimą.

Svečių komandą į pergalę vedė 26 taškus surinkęs Victoras Oladipo.

Likus žaisti 3 min. „Nets“ trumpai pirmavo, bet V.Oladipo ir Bojanas Bogdanovičius nukalė pergalę „Pacers“ ekipai.

„Pacers“ ekipai Domantas Sabonis per 19 min. surinko pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, po 5 sykius suklydo ir prasižengė.

Po R.Kuruco naudos metimo „Nets“ pirmavo 100:98, bet tada prabilo V.Oladipo, vien ketvirtajame kėlinyje surinkęs 14 taškų.

Likus 69 sek. Bruklino ekipos treneris Kenny Atkinsonas buvo išvarytas iš arenos už ginčus su teisėjais.

Po rungtynių jis negailėjo pagyrų karjeros mačą sužaidusiam R.Kurucui.

„Buvo sunku jį išprašyti iš aikštės. Nebuvo tokio plano leisti jam žaisti 34 minutes, bet jis jas užsidirbo. Jis nusipelnė to savo žaidimu, tai malonus 20-mečio vaikio netikėtumas“, – kalbėjo K.Atkinsonas.

Prieš išvykdamas į NBA latvis nuo 2015 metų priklausė „Barcelona“ klubui.

„Nets“: Rodionas Kurucas 26 (4/5 tritaškių), DeMarre Carrollas 16, Spenceris Dinwiddie 15 (9 rez. perd.), Joe Harrisas ir Rondae Hollisas-Jeffersonas po 13.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (9 atk. kam., 5/9 tritaškių), Thaddeusas Youngas 21, Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis po 17, Mylesas Turneris 15 (12 atk. kam.).

Visų penktadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Raptors“ – „Cleveland Cavaliers“ 126:110 (34:28, 25:24, 40:41, 27:17)

„Brooklyn Nets“ – „Indiana Pacers“ 106:114 (27:37, 22:22, 31:25, 26:30)

„Charlotte Hornets“ – „Detroit Pistons“ 98:86 (25:21, 20:19, 30:25, 23:21)

„New York Knicks“ – „Atlanta Hawks“ 107:114 (39:28, 30:32, 20:27, 18:27)

„Boston Celtics“ – „Milwaukee Bucks“ 107:120 (22:35, 26:30, 30:28, 29:27)

„Chicago Bulls“ – „Orlando Magic“ 90:80 (19:20, 27:19, 27:24, 17:17)

„San Antonio Spurs“ – „Minnesota Timberwolves“ 124:98 (29:21, 33:23, 25:27, 37:27)

„Portland Trail Blazers“ – „Utah Jazz“ 90:120 (26:33, 23:22, 19:28, 22:37)

„Sacramento Kings“ – „Memphis Grizzlies“ 102:99 (24:32, 16:21, 25:21, 37:25)

„Los Angeles Lakers“ – „New Orleans Pelicans“ 112:104 (34:34, 35:31, 25:23, 18:16).