Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

Tritaškiais prapliupęs Artūras Milaknis: „Trys visuomet yra daugiau negu du“

2018 m. gruodžio 22 d. 09:27
Kauno „Žalgiris“ pratęsė sėkmingą atkarpą Eurolygoje. Penktadienį namuose žalgiriečiai 80:73 (16:16, 23:17, 20:20, 21:20) praklupdė Telv Avivo „Maccabi“ komanda ir iškovojo 7-ąją pergalę per 14 rungtynių.
Daugiau nuotraukų (20)
Šiose rungtynėse sėkmingai savo taikiklį į varžovų krepšį buvo nutaikęs Artūras Milaknis. Taiklūs „Žalgirio“ veterano tolimi šūviai kas kartą kėlė ant kojų visus arenoje susirinkusius žiūrovus. Dvikovoje net keturi A.Milaknio tritaškiai pasiekė tikslą iš šešių bandymų, o krepšininkas iš viso įmetė 16 taškų į varžovų krepšį ir buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ komandoje.
„Džiugu dėl pergalės. Į šias rungtynes jau seniai buvo išpirkti visi bilietai, jautėme palaikymą, tikimės, kad ir toliau taip sirgaliai gausiai susirinks. Bendrai viską sudėjus labai džiugu dėl šitos dvigubos Eurolygos savaitės“, – po rungtynių kalbėjo A.Milaknis.
Žaidėjas pasidžiaugė, kad komanda pagerino savo gynybą, po rungtynių su „Darussafaka“ gyvesnis tapo ir žalgiriečių puolimas.
„Labai gerai gynėmės. Treneris atėjęs irgi pagyrė, kad šią savaitę gerai dirbome gynyboje. Pavyko išlaikyti gerą lygį visų rungtynių metu  Aišku, buvo keletas klaidų, bet visai jų išvengti yra neįmanoma.
Neturėjome daug laiko padaryti kažkokias išvadas po rungtynių Stambule. Šis varžovas buvo gal parankesnis. Treneris minėjo, kad abejos rungtynės bus negražios, tačiau, galvoju, kad šios rungtynės žiūrovams turėjo patikti“, – kalbėjo A.Milaknis.
Penktadienio rungtynėse žalgiriečiai pataikė net 11 tritaškių metimų iš 20 ir atakavo 55 procentų taiklumu.
Tolimų metimų taiklumu pasidžiaugė ir A.Milaknis: „Tritaškis yra ypatingas faktorius, trys taškai visada yra daugiau negu du. Pataikėme ir tuomet, kada reikėjo. Atrodo, ataka stringa, bet kažkas pataiko tritaškį metimą pabaigoje ir mes užsidegame.“
Žaidėjas juokavo, kad taip ir buvo buvo planuota, jog po vieno netaiklaus metimo kamuolį pagaus Aaronas White'as ir pelnys taškus.
Tačiau antroje rungtynių pusėje nutiko ir ne itin smagus momentas, kuomet A.Milaknis galvomis susidūrė su Brandonu Daviesu.
„Mums viskas gerai, nieko rimto nenutiko. Bet toje situacijoje varžovas buvo kaltas“, – juokavo „Žalgirio“ krepšininkas.
tritaškiai^InstantEurolyga
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.