Atėnų „lietuviškų“ klubų derbyje – milžiniškas „Panathinaikos“ pranašumas

Graikijos krepšinio čempionte sekmadienį įvyko „lietuviškųjų“ Atėnų klubų derbis. Atėnų „Panathinaikos“ klubas (9 pergalės ir 0 pralaimėjimų), kuriam atstovauja Lukas Lekavičius, savo aikštėje priėmė Atėnų AEK komandą su Jonu Mačiuliu (7/2) ir sutriuškino varžovus net 32 taškų skirtumu – 111:79 (36:16, 21:21, 30:23, 24:19).​

Lukas Lekavičius tarpusavio dvikovoje pranoko Joną Mačiulį.<br> G.Bitvinsko/Twitter nuotr.
 Lukas Lekavičius pelnė 14 taškų.<br> G.Bitvinsko nuotr.
Jonas Mačiulis įmetė 11 taškų.<br> Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2018-12-23 23:20, atnaujinta 2018-12-23 23:33

L.Lekavičius žaidė beveik 19 su puse minutės (19:22), pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 4 kmauolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko +14 naudingumo balų.

Mačą starto penkete pradėjęs J.Mačiulis per 25 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė ir surinko +5 naudingumo balus.

Rezultatas:

„Panathinaikos“ (9/0) – AEK (7/3) – 111:79 (36:16, 21:21, 30:23, 24:19).​

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 16, Lukas Lekavičius, Thanassis Antetokounmpo ir Konstantinos Mitoglou po 14, Deshaunas Thomasas 12, Mattas Lojeski ir Jamesas Gistas po 8, Nikos Pappas ir Ianas Vougioukas po 7, Georgios Papagiannis 6, Nickas Calathesas 3, Georgious Kalaitzakis 2 taškai.

AEK: Vince'as Hunteris ir Xavieras Mayesas po 12, Jonas Mačiulis 11, Dušanas Šakota 9, Tyleris Robersonas 8, Charis Giannopoulos 7, Nikos Rogkavopoulos 6, Howardas Sant-Roosas ir Georgios Tsalmpouris po 4, Malcolmas Griffinas ir Giannoulis Larentzakis po 3 taškus.