„Baskonia“ vadovai stveriasi už galvos – lyderis gavo traumą

Vitorijos „Baskonia“ klubą pirmadienį pasiekė itin nemaloni naujiena – ekipa gana ilgam prarado savo lyderį gruziną Tornikę Šengeliją. Skelbiama, kad 27 metų 206 cm ūgio puolėjas patyrė kelio raiščių traumą ir dėl jos nežais apie 3–4 savaites. Tiesa, prieš tai bus dar bandoma vykdyti raiščių reabilitaciją.

Tornikė Šengelija<br>AP nuotr.

2018-12-31 19:11

„Baskonia“ lyderis susižeidė sekmadienio Ispanijos lygos rungtynėse su Madrido „Real“. Trečiajame mačo kėlinyje skubėdamas į greitą ataką jis užkliuvo už Facundo Campazzo ir skaudžiai perkreipė kelį. Parkritęs ant parketo, jis kurį laiką viliojosi skausmo perkreiptu veidu.

Ši trauma reiškia, kad jis turėtų praleisti bent jau penkerias Eurolygos rungtynes. T.Šengelija šiame Eurolygos sezone per 26 minutes įmeta 12,7 taško, atkovoja 4,5 kamuolio, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo 15,4 naudingumo balo.

„Baskonia“ (7/8) po pirmojo Eurolygos rato dalinasi 8–11 vietas.