„Celtics“ jau 14 metų neleidžia Minesotos ekipai laimėti Bostone

„Boston Celtics“ klubas trečiadienį namie savo pergalių kraitį NBA padidino iki 22, namuose 115:102 (25:21, 35:21, 27:39, 28:21) įveikęs „Minnesota Timberwolves“.

„Celtics“ jau 14 metų namie įveikia „Timberwolves“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 3, 2019, 7:03 AM, atnaujinta Jan 3, 2019, 10:22 AM

Beveik metus dėl traumos nežaidęs Gordonas Haywardas atrodė lyg „naujas“ ir sugebėjo kaip reikiant pakedenti svečiams plunksnas: jis per 31 minutę pelnė 35 taškus (10/11 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir surinko 34 naudingumo balus.

Tai buvo jo rezultatyviausias mačas, o nuo atsarginių žaidėjų suolo startavęs krepšininkas dvitaškius metė apskritai fantastiniu rodikliu – pataikė 91 procentą metimų.

Krepšininkas iš žaidimo atakavo pataikydamas 78 procentus metimų, o iš dvitaškio metė net 91 procento taiklumu.

Paskutinį kartą „Timberwolves“ Bostone laimėjo 2005-aisiais.

Per du kėlinius 18 taškų skirtumą susikrovę šeimininkai jį iššvaistė trečiame ketvirtyje, tačiau galiausiai vis dėl to sugebėjo nepralaimėti.

„Celtics“: Gordonas Haywardas 35 (10/11 dvit., 5 rez. perd., 34 naud. bal.), Terry Rozieras 16 (5 rez. perd., 5 per. kam.), Alas Horfordas 15 (5 atk. kam.), Marcusas Morrisas 12, Jaylenas Brownas 10 (5 atk. kam.), Marcusas Smartas 2 (8 rez. perd.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 31, Karlas-Anthony Townsas 28 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Tyusas Jonesas 14 (9 rez. perd.), Dario Šaričius 7 (6 atk. kam.).

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Charlotte Hornets“ – „Dallas Mavericks“ 84:122 (26:42, 15:23, 24:29, 19:28)

„Cleveland Cavaliers“ – „Miami Heat“ 92:117 (23:22, 20:36, 30:35, 19:24)

„Washington Wizards“ – „Atlanta Hawks“ 114:98 (35:29, 29:24, 24:31, 26:14)

„Brooklyn Nets“ – „New Orleans Pelicans“ 126:121 (39:29, 34:29, 32:29, 21:34)

„Boston Celtics“ – „Minnesota Timberwolves“ 115:102 (25:21, 35:21, 27:39)

„Chicago Bulls“ – „Orlando Magic“ 84:112 (16:32, 29:30, 17:28, 22:22)

„Memphis Grizzlies“ – „Detroit Pistons“ 94:101 (24:6, 31:25, 12:21, 27:29)

„Phoenix Suns“ – „Philadelphia 76ers“ 127:132 (32:44, 17:28, 38:32, 40:28)

„Los Angeles Lakers“ – „Oklahoma City Thunder“ 100:107 (25:25, 32:34, 25:19, 18:29).