Lietuviai svetur: geriausios T. Jogėlos ir M. Sajaus rungtynės

Tauras Jogėla ir Martynas Sajus sužaidė geriausias sezono rungtynes Lenkijos lygoje, Deivido Dulkio komanda laimėjo Trimiesčio derbį, o Martyno Mažeikos ekipa pratęsė nesėkmių seriją Vokietijos pirmenybėse.

Tauras Jogėla skuba į ataką.<br>Facebook nuotr.
Martynas Sajus<br>G.Bitvinsko nuotr.
M.Mažeika <br>G.Šiuparys
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 3, 2019, 8:25 AM

Taip naujus metus pradėjo užsienio klubuose žaidžiantys Lietuvos krepšininkai.

Vokietijos lyga

14 turas. Liudvigsburgo „Riesen“ (D.Sabeckis nežaidė) – Veisenfelso „Mitteldeutscher“ (T.Dardenas 13, E.Stankevičius nežaidė) 93:86, Jėnos „Science City“ (M.Mažeika 4, 1/5 metimų) – Fechtos „Rasta“ 76:89.

Pirmauja: 1. Miuncheno „Bayern“ – 13 ir 0, 2. Oldenburgo EWE – 11 ir 2, 3. Berlyno ALBA – 10 ir 2, ... 7. „Riesen“ – 8 ir 5, ... 15. „Science City“ – 3 ir 10, 16. „Mitteldeutscher“ – 3 ir 10.

Martyno Mažeikos metimai skriejo šalia tikslo, o Jėnos komanda patyrė jau septintąjį iš eilės pralaimėjimą. M.Mažeika šį sezoną pelno 6,8 taško.

Lenkijos lyga

13 turas. Ščecino „King“ (T.Jogėla 26, M.Sajus 17, 13 atk.kam., 9 išpr.praž., M.Paliukėnas 12, 5 praž.) – Košalino AZS 99:94 (po pratęsimo), Sopoto „Trefl“ – Gdynės „Arka“ (D.Dulkys 5) 84:89, Varšuvos „Legia“ – Zeliona Guros „Stelmet“ 59:76, Vloclaveko „Anwil“ – Starogardo „Polpharma“ (T.Brussey 33) 122:115 (po 2 pratęsimų).

Pirmauja: 1. „Stelmet“ – 12 ir 3, 2. „Arka“ – 11 ir 2, 3. „Anwil“ – 10 ir 3, ... 9. „King“ – 6 ir 7.

Tauras Jogėla ir Martynas Sajus sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jų komanda pavijo ketvirtajame kėlinyje dviženkliu skirtumu pirmavusius varžovus ir per pratęsimą išplėšė pergalę.

Likus žaisti beveik 6 min. „King“ atsiliko 70:81, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos spėjo išlyginti rezultatą 87:87. Per šią atkarpą Ščecino komandai net 14 taškų pelnė lietuviai (T.Jogėla 7, M.Sajus 5, M.Paliukėnas 2). Lietuviai nenurimo ir per pratęsimą, per kurį įmetė dar 8 taškus.

T.Jogėla pelnė 26 taškus (4/6 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 6/9 baudų) ir pasiekė sezono rekordą, o M.Sajus surinko trečią dvigubą dviženklį.

T.Jogėla šį sezoną pelno vidutiniškai 14,8 taško, M.Sajus įmeta 11,3 taško ir atkovoja 7,1 kamuolio, M.Paliukėnas pelno 9,7 taško.