Pirmoje mačo dalye siautėjęs V. Micičius vedė į pergalę „Anadolu Efes“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:8752533]]

V.Micičius padėjo Stambulo klubui švęsti pergalę.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

Jan 3, 2019, 10:01 PM, atnaujinta Jan 3, 2019, 10:05 PM

Pergalę Eurolygoje iškovojo buvusių žalgiriečių Vasilje Micičiaus ir Brocko Motumo atstovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

Ji namuose 92:77 (27:18, 28:18, 15:18, 22:23) nepaliko vilčių Miuncheno „Bayern“ klubui.

V. Micičius tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių. Serbas dar iki ilgosios pertraukos įvaržovų krepšį suvertė net 18 taškų, iš kurių buvo 4 taiklūs tritaškiai.

„Bayern“ atsilikinėjo visas rungtynes ir tik ketvirtajame kėlinyje skirtumą aptirpdė iki 7 taškų.

Vis tik daugiau nieko vokiečiams nuveikti nepavyko, o galutinis skirtumas tapo tik didesnis.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (4/5 tritaškių), Jamesas Andersonas ir Bryantas Dunstonas po 16, Adrienas Moermanas 14 (7 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 9 (9 rez. perd.).

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 14 (7 atk. kam.) Nihadas Djedovičius 13.