I. Vaitkus buvo arti trigubo dviženklio, o „Šiauliai“ tritaškiais palaužė „Dzūkiją“

[[ge:lrytas:lrytas:8762108]]

I.Vaitkus buvo arti trigubo dviženklio.<br>LKL/BNS nuotr.
Kendrickas Brownas nebežais Alytaus komandoje.<br>LKL/BNS nuotr.

Jan 4, 2019, 5:57 PM, atnaujinta Jan 4, 2019, 11:38 PM

Alytaus „Dzūkija“ (6/11) pusę ketvirtojo kėlinio rinko taškus be atsako, tačiau vėliau šešis tritaškius pataikę ir įsibėgėję „Šiauliai“ (3/14) „Betsafe–LKL“ iškovojo pergalę namuose 87:76 (24:18, 19:21, 17:17, 27:19).

Alytiškiai beveik 5 minutes ketvirtame kėlinyje neleido šeimininkams pelnyti nė taško. Spurtas 10:0 tęsėsi iki Kristupo Žemaičio tritaškio – 63:67. Nuo tada jau šiauliečiai įsišaudė: pataikė ir Ignas Vaitkus, ir K.Žemaitis, ir Karolis Lukošiūnas – 72:67.

Abi komandos naudojosi tolimais metimais, o šiauliečiai toliau pirmavo (78:72) ir pergalės varžovams nebeatidavė. Vien K.Lukošiūnas šiame ketvirtyje pridėjo tris tolimus metimus.

Pirmoje mačo dalyje „Šiauliai“ nuolat pirmavo, o vienu metu buvo įgiję 12 taškų persvarą (24:12). „Dzūkija“ varžovų bandymus atitrūkti stabdė ir turimą deficitą vis mažino, tačiau po dviejų kėlinių šiauliečiai pirmavo 4 taškais, o šią persvarą išlaikyti labiausiai padėjo aštuoni tolimi metimai, iš kurių keturis pataikė I.Vaitkus.

I.Vaitkus iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Jam tai – naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe–LKL“, o taip pat pagerintas buvo ir rezultatyvių perdavimų asmeninis rekordas.