D. Sabonis dvigubu dviženkliu ir V. Oladipo lemiamu tritaškiu atvedė „Pacers“ į pergalę Čikagoje

Domantas Sabonis pelnė 23 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujamas „Indiana Pacers“ klubas (26 pergalės ir 12 pralaimėjimų) NBA čempionato dvikovoje svečiuose įveikė „Chicago Bulls“ komandą (10/29) po pratęsimo rezultatu 119:116 (18:30, 36:28, 21:20, 30:27, 14:11).

Domantas Sabonis džiaugiasi pergale.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
„Pacers“ įveikė „Bulls“ ekipą Čikagoje po pratęsimo.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 5, 2019, 6:39 AM, atnaujinta Jan 5, 2019, 7:18 AM

Victoras Oladipo pataikė pergalingą tritaškį iki pratęsimo pabaigos likus 0,3 sek. Iš viso jis įmetė 36 taškus ir drauge su Lietuvos rinktinės 22-ejų metų 208 cm ūgio puolėju buvo pagrindiniai šeštosios iš eilės „Pacers“ pergalės kalviai.

D.Sabonis susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo ir žaidė 31 min. Mūsiškis pataikė 9 dvitaškius iš 13 ir visas 5 mestas baudas (5/5). Kelis kartus lietuvis drebino varžovų krepšį galingais dėjimais.

D.Sabonis dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė, o jo +/- rodiklis buvo teigiamas (+14).

Tai reiškia, kad D.Saboniui esant aikštėje „Pacers“ įmetė 14 taškų daugiau, negu priešininkai.  Thaddeusas Youngas nugalėtojams pelnė 16 taškų, kroatas Bojanas Bogdanovičius – 13, Tyreke Evansas – 10, o svečiams iš Indianapolio pavyko panaikinti 12 taškų deficitą.

Čikagietis Zachas LaVine'as paskutinėmis pratęsimo akimirkomis taip pat pataikė tritaškį iš aikštės kampo, bet rungtynių laikas jau buvo pasibaigęs. Jis iš visi surinko 31 tašką.

„Bulls“ ekipos suomis Lauri Markkanenas įmetė 27, Krisas Dunnas – 16 taškų ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatas:

„Chicago Bulls“ (10/29) – „Indiana Pacers“ (26/12) – 116:119 (30:18, 28:36, 20:21, 27:30, 11:14), – po pratęsimo.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 31 (5 atk. kam., 7/11 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 2/2 baudos), Lauri Markkanenas 27 (9 atk. kam., 7/11 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 1/2 baudos), Krisas Dunnas 16 (17 rez. perdav.), Wendellis Carteris Jr. 15, Antonio Blakeney 13, Jabari Parkeris, Chandleris Hutchisonas ir Shaquille'as Harrisonas po 4, Robinas Lopezas 2 taškai.

„Pacers“: Victoras Oladipo 36 (7 atk. kam., 4 rez. perdav., 3 per. kam., 1 blk., +/- rodiklis -7, 10/15 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai, 4/5 baudos), Domantas Sabonis 23 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 16 (5 atk. kam., 8/9 dvitaškiai, 0/2 baudos, Bojanas Bogdanovičius 13 (6 atk. kam., 4 rez. perdav., 5/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos), Tyreke Evansas 10 (5/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), Mylesas Turneris 8, Darrenas Collisonas 6, Dougas McDermottas 5, Cory Josephas 2 taškai.

„Pacers“ NBA Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o „Bulls“ rikiuojasi trylikti.