NBA rungtynėse – 301 taškas ir „Spurs“ pergalė po dviejų pratęsimų

NBA reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį „San Antonio Spurs“ klubas namuose po dviejų pratęsimų 154:147 (33:23, 37:40, 35:30, 25:37; 11:11; 13:6) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ ekipą.

„Spurs“ po dviejų pratęsimų įveikė „Oklahoma City Thunder“ ekipą<br> AP nuotr.
Greggas Popovichius<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jan 11, 2019, 8:34 AM

Ilgą laiką užtikrintai pirmavę „Spurs“ rungtynių pabaigoje leido „Thunder“ priartėti ir už tai skaudžiai sumokėjo – likus žaisti 5,6 sekundės ketvirtajame kėlinyje Jerami Grantas išlygino rezultatą – 130:130, o pergalę atnešti galėjęs DeMaro DeRozano metimas skriejo pro šalį.

Pirmajame pratęsime vėl solidžiau atrodė „Spurs“, tačiau dėjimu rezultatą išlygino Stevenas Adamsas, o D.DeRozanas paskutinę sekundę vėl nebuvo tikslus.

Šeimininkams nemelavo trečias kartas, kai lemiamo metimo nebeprireikė, o baudų metimais pergalę įtvirtino komandos lyderiai. Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė „Spurs“ aukštaūgis LaMarcusas Aldridge‘as, pelnęs net 56 taškus (20/33 dvitaškių, 16/16 baudų metimų).

Jis pirmą kartą perkopė pusšimčio ribą – iki šiol daugiausiai viename mače varžovams atseikėjęs buvo 46 taškus.

Ne mažiau įspūdingą pasirodymą surengė ir Russellas Westbrookas, kuris nebuvo toks produktyvus renkant taškus, tačiau atliko net 24 rezultatyvius perdavimus. Tai taip yra jo rekordas.

„Spurs“ šiame mače pademonstravo tiesiog kosminį efektyvumą atakuojant iš toli. Teksaso atstovai per 58 žaidimo minutes prametė tik tris tritaškius ir išlaikė fantastišką 84 procentų taiklumą (16/19).

„Thunder“: Paulas George‘as 30 (8 atk. kam.), Jerami Grantas 25 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 24 (13 atk. kam., 24 rez. perd., 0/4 tritaškių), Terrance‘as Fergusonas 21 (7/10 tritaškių), Stevenas Adamsas 19 (7 atk. kam.), Dennisas Schroderis 14, Abdelas Naderas 9.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 56 (20/33 dvitaškių, 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blokai), Derrickas White‘as 23 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Marco Belinelli 19 (5/5 tritaškių), DeMaras DeRozanas 16 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Patrickas Millsas (6 rez. perd., 3/4 tritaškių) ir Brynas Forbesas (8 atk. kam., 3/3 tritaškių) po 14, Davis Bertanis 12 (4/4 tritaškių).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

„Miami Heat“ – „Boston Celtics“ 115:99 (28:24, 33:19, 22:29, 32:27)

„Denver Nuggets“ – „Los Angeles Clippers“ 121:100 (37:25, 28:29, 28:22, 28:24)

„San Antonio Spurs“ – „Oklahoma City Thunder“ 154:147 (33:23, 37:40, 35:30, 25:37; 11:11; 13:6), po 2 pratęsimų

„Sacramento Kings“ – „Detroit Pistons“ 112:102 (34:21, 31:27, 26:26, 21:28).