R. Seibutis terorizavo „Real“ gynybą, bet dramatišką pergalę šventė madridiečiai

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienį „Zaragoza“ komanda (8 pergalės ir 8 pralaimėjimai), kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės žaidėjas Renaldas Seibutis, svečiuose susitiko su Madrido klubu „Real“ (12/4) ir pralaimėjo varžovams po permainingos ir dramatiškos kovos 96:98 (31:31, 21:22, 22:23, 22:22).

Renaldas Seibutis terorizavo Madrido „Real“ ekipą. <br> acb.com nuotr.
 Madrido „Real“ kovoja su Saragosos krepšininkais. <br> Twitter nuotr.

Jan 13, 2019, 3:20 PM, atnaujinta Jan 13, 2019, 3:54 PM

R.Seibutis buvo rezultatyviausias svečių gretose ir pelnė 19 taškų.

Mūsiškis aikštėje praleido beveik 28 su puse minutės (28:22), pataikė 5 dvitaškius iš 8, 3 tritaškius iš 5, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, pats prasižengė 3 kartus ir surinko +18 naudingumo balų.

Likus 9 sek. rezultatas buvo lygus (96:96), bet po Sergio Llulo metimo nuo lanko aštokusį kamuolį dėjimu į krepšį kartu su finalo sirena sugrūdo Anthony Randolphas (98:96).

Likus 3 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Zaragoza“ ekipa daugiausia R.Seibučio pastangomis pirmavo 89:85, bet pralaimėjo atkarpą 0:8 ir mačo baigtis sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė ir 12 kamuolių atkovojo meksikietis Gustavo Ayonas. Jis bendrajame rezultatyviausųjų sąraše tik 1 tašku pranoko R.Seibutį.

Rezultatas:

„Real“ (12/4) – „Zaragoza“ (8/8)  – 98:96 (31:31, 22:21, 23:22, 22:22).

„Real“ komanda turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o Saragosos klubas yra devintas.