Pralaimėjimas prislėgė Š. Jasikevičių: „Nesupratau, kas čia įvyko“

Kauno „Žalgiris“ patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 70:80 (13:21, 17:13, 20:18, 20:28) turėjo pripažinti Milano „Olimpia“ krepšininkų pranašumą.

Š.Jasikevičius pasigedo žaidėjų ambicijų.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 25, 2019, 12:54 AM, atnaujinta Jan 25, 2019, 11:43 AM

Žalgiriečiai sunkiai pradėjo rungtynes, o pirmajame kėlinyje vienu metu turėjo ir dviženklį deficitą. Nors prieš lemiamą ketvirtį Lietuvos čempionams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, tačiau taiklūs Mindaugo Kuzminsko tritaškiai metimai ketvirtajame kėlinyje palaidojo viltis iškovoti pergalę.

„Žalgiriui“ tai buvo jau 12-as pralaimėjimas šiame sezone Eurolygoje.

Emocingai į teisėjų sprendimus reagavęs Š.Jasikevičius trečiajame kėlinyje buvo užsidirbęs ir techninę pražangą.

„Tai – skausmingas pralaimėjimas. Gali pralaimėti, bet negali taip atrodyti, jog varžovai pergalės nori labiau. Nesupratau kas čia įvyko ir kodėl mes taip žaidėme. Kur tie lyderiai, kurie buvo pastaruoju metu.

Dabar yra sausis, bet mes neįsisavinę gynybos sistemų, žaidžiame pagal buvusių komandų gynybines taisykles. Man tas skaudžiausia. Aš nepadarau darbo, jeigu žaidėjai iki sausio nesupranta mūsų skirtingų sistemų taisyklių“, – nusiminęs krepsinis.net kalbėjo Kauno „Žalgiris“ strategas.

Š.Jasikevičius pripažino, kad jo auklėtiniais šiandien kai ko pritrūko.

„Pasigedau „Žalgirio“ dvasios, kovingumo. Man nepatiko žaidėjų mentalitetas šiandien, o tai yra svarbiausias dalykas šiais metais. Turbūt nesuprato, kad tai buvo vienas iš finalų“, – samprotavo Šaras.

Kitas Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ žais kitą ketvirtadienį išvykoje su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda.