Pasiimti pergalės į Šiaulius atvykęs „Neptūnas“ vos nenusvilo: sėkmei prireikė ir pratęsimo

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa ilgai bandė palaužti namie kovojusius „Šiaulių“ krepšininkus ir tik po pratęsimo kėlė nugalėtojų vėliavą. Antrąją vietą LKL užimantys klaipėdiečiai išvykoje šiaip ne taip išstenėjo pergalę prieš autsaiderius „Šiaulius“ 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19, 13:10) ir įsirašė 15-ąją sėkmę. „Šiauliai“ save palaidojo nevykusiai sužaidę pratęsimą.

„Neptūnas“ iškovojo pergalę LKL<br>bcneptunas.lt nuotr.
„Neptūnas“ iškovojo pergalę LKL<br>Championsleague.basketball nuotr.
„Šiaulių“ ekipa žaidė pratęsimą su „Neptūnu“<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 26, 2019, 7:44 PM, atnaujinta Jan 26, 2019, 9:01 PM

Likus kovoti daugiau kaip 4 minutes Kazio Maksvyčio kariauna po ilgo laiko galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai 86:84 ir nurūko į priekį 93:87.

Tačiau tiksint paskutiniosioms 37 sek. šeimininkai ne tik sumažino atsilikimą iki vieno taško, tačiau B.Gricius, pataikęs vieną baudą iš dviejų, ir išlygino rezultatą 93:93.

Pergalingam metimui klaipėdiečiai turėjo būtent tiek, kiek tęsiasi krepšinyje viena ataka – 24 sek. Bet padrika ataka niekuo nesibaigė ir klubai žaidė pratęsimą.

Tačiau jis visiškai buvo nevykęs šiauliečiams – jie žaidė sausai daugiau kaip dvi minutes, o „Neptūnas“ pabėgo 100:93.

Antanas Sireika išrašė velnių per pertraukėlę auklėtiniams ir krepšininkai suskubo taisyti klaidas – per trumpa atkarpą ištirpdė skirtumą iki 98:100.

Bet persverti rezultato šeimininkai taip ir nesugebėjo: klaipėdiečiai sėkmingai užbaigė dvikovą ir paliko Šiaulių ekipą su trimis laimėjimais paskutinėje pozicijoje.

„Neptūnui“ 21 tašką pelnė Gytis Masiulis, 20 – Deividas Gailius, 16 – Osvaldas Olisevičius, 12 – Laimonas Kisielius.

„Šiaulių“ gretose 22 taškus surinko Evaldas Šaulys, 17 – Antanas Udras, po 13 – Arminas Urbutis ir Benas Griciūnas, 10 – Karolis Lukošiūnas.

„Neptūnas“ (16 pergalių/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Šiauliai“ (3/17) lieka paskutiniai, dešimti.