„Nuggets“ atsitiesė net ir turėdamas 25 taškų deficitą

Vertą dėmesio pergalę NBA čempionate pirmadienį iškovojo lietuvių valdomas „Denver Nuggets“ (34/15) klubas, išvykoje 95:92 (16:30, 25:30, 19:17, 35:15) palaužęs „Memphis Grizzlies“ (20/31). Denverio ekipoje dirba net trys lietuviai, o Artūras Karnišovas užima ekipos generalinio vadybininko postą.

„Nuggets“ įveikė „Grizzlies“, nors pastarieji ir pirmavo 25 taškų skirtumu<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 29, 2019, 10:22 AM, atnaujinta Jan 29, 2019, 12:44 PM

„Nuggets“ slogiai pradėjo rungtynes ir trečiajame kėlinyje atsiliko net 25 taškų skirtumu 45:70. Tačiau per likusias 24 minutes viskas apsivertė aukštyn kojomis. Svečiai skubiai tirpdė skirtumą ir likus kovoti 4 minutes sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo 76:85.

Galiausiai „Nuggets“ po Willo Bartono tolimo metimo išsiveržė į priekį 91:89, o šeimininkai puldami padarė klaidą ir Denveris įtvirtino pergalę baudų metimais.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (5 atk. kam., 1/8 tritaškių, 4 per. kam.), Willas Bartonas 20 (5 atk. kam., 2/6 tritaškių), Malikas Beasley 18 (3/9 tritaškių), Gary Harrisas 11 (0/4 tritaškių), Monte Morrisas 9 (1/4 tritaškių).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (9 atk. kam., 2/7 tritaškių, 7 klaidos), Mike‘as Conley 23 (11 rez. perd., 3/9 tritaškių), Justinas Holiday‘us ir Kyle‘as Andersonas (6 atk. kam.) po 9.