K. Maksvytis nusivylė po pralaimėjimo: „Buvome lėti, stori ir nelabai protingi“

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose gavo skaudų smūgį nuo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos. Uostamiesčio komanda savo sirgalių akivaizdoje 89:103 pralaimėjo pasvaliečiams.

K,Maksvytis po nepatenkintas po pralaimėjimo.<br>G.Šiupario nuotr.
Pasvalio komanda nugalėjo klaipėdiečius.<br>LKL/BNS nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 2, 2019, 10:45 PM

Po dvikovos „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis buvo išties savikritiškas.

„Labai gėda dėl tokio žaidimo namie. Praleidome 103 taškus. Sunku rasti kažkokius žodžius, buvome lėti, stori, nelabai ir protingi. Su tokiais dalykais iki krepšinio paprasčiausiai neateiname. Mes jo šiandien nežaidėme.

Gynyba – be žodžių. Turėjo energijos pabaigoje, kai jau viskas aišku, bet ne per pirmąjį kėlinį. Negaliu suprasti kodėl neišvengiame tokių smūgių. Taip sugadiname iki tol nuveiktus darbus“, – kalbėjo „Neptūno“ treneris.

Ilgiausią pergalių seriją šalies pirmenybėse turinčias „Pieno žvaigždes“ į pergalę vedė I.Žiguris, kuris asmeninį rezultatyvumo rekordą (15) dar pagerino iki ilgosios pertraukos. Iš viso latvis surinko 29 taškus ir 32 naudingumo balus.

Legionierius realizavo visus penkis mestus tritaškius, o „Pieno žvaigždės“ iš viso pataikė net 19 tolimų metimų iš 35 (54%). Tuo pačiu bandę atsakyti klaipėdiečiai kaip reikiant nusvilo ir iš 36 bandymų pataikė tik 7 tritaškius (19%). Prieš tai pataikytų tritaškių rekordas priklausė Prienų „Skycop“ krepšininkams, kurie buvo pataikę 17 tritaškių.

„Neptūno“ komandos neišgelbėjo 19 taškų pelnęs Jerai Grantas bei 17 ir 16 taškų atitinkamai surinkę Laimonas Kisielius bei Deividas Gailius.