NBA čempionai „Warriors“ savo varžovus pervažiavo 39 taškų skirtumu

NBA lygoje čempionų titulą ginanti „Golden State Warriors“ (38/15) tiesiog pervažiavo savo varžovus ir „Sant Antonio Spurs“ (32/24) krepšininkus sutriuškino rezultatu 141:102 (33:31, 33:21, 49:31, 26:19).

NBA čempionai sutriuškino savo varžovus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Feb 7, 2019, 8:11 AM, atnaujinta Feb 7, 2019, 9:19 AM

38-oji pergalė leido „Warrriors“ klubui pakilti į pirmąją Vakarų konferencijos vietą.

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo „Spurs“ krepšininkams ir po 12 minučių jie atsiliko tik dviem taškais. Vis tik svečių košmaras prasidėjo antrajame ketvirtyje. Šeimininkai nutolo dviženkliu skirtumu, o po pertraukos tiesiog pribaigė „Spurs“ komandą. Trečiajame kėlinyje „Warriors“ tiesiog uraganiniu puolimu apgulė varžovų krepšį ir per ketvirtį suvertė 49 taškus.

Nugalėtojus į priekį tempė Klay'us Thompsonas ir Kevinas Durantas, pelnę atitinkamai 26 ir 23 taškus.

„Spurs“ gretose 16 taškų pelnė Patty Millsas, 12 pridėjo latvis Davisas Bertanis.

Kitose rungtynėse praėjusios sezono Vakarų konferencijos finalininkai „Houston Rockets“ (32/22) krepšininkai išvykoje 127:101 (32:28, 44:17, 28:29, 23:27) įveikė „Sacramento Kings“ (28/26) komandą.

„Rockets“ kaip visada į priekį tempė dėl naudingiausio žaidėjo titulo kovojantis Jamesas Hardenas. Žaidėjas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 36 taškus.