„Skycop“ įveikęs „Neptūnas“ – Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte

Antradienio vakarą paaiškės pirmosios dvi komandos, kurios artėjantį savaitgalį Vilniuje „Siemens“ arenoje sieks pirmojo sezono trofėjaus Karaliaus Mindaugo finalo ketverte.

Klaipėdos komanda namuose įveikė Prienų ekipą.<br>bcneptunas.lt nuotr.

Feb 12, 2019, 5:56 PM, atnaujinta Feb 12, 2019, 8:17 PM

Šį vakarą paaiškės pirmosios dvi komandos, kurios artėjantį savaitgalį Vilniuje „Siemens“ arenoje sieks pirmojo sezono trofėjaus Karaliaus Mindaugo finalo ketverte.

18 valandą prasidėjo pirmoji ketvirtfinalio akistata tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų „Skycop“ komandų.

Šiemet ketvirtfinalių etape komandos žaidžia dvejas rungtynes namie ir išvykoje, į finalo ketvertą iškops geresnį taškų santykį po dviejų susitikimų turėsianti ekipa.

Tačiau nei „Neptūnas“, nei „Skycop“ per pirmą susitikimą Prienuose pranašumo neįgijo – susitikimas baigėsi lygiosiomis 85:85.

Antrajame susitikime Klaipėdoje pajėgesni buvo „Neptūno“ krepšininkai, kurie 89:80 (20:29, 29:21, 26:22, 14:8) nugalėjo „Skycop“ klubą.

„Neptūno“ krepšininkai pradėjo rungtynes kiek aktyviau ir per pusantros minutes spurtavo 7:2, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė „Skycop“. Dėka Martyno Gecevičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus taiklių tritaškių metimų Prienų komanda po 10 minučių pirmavo 29:20.

Supykę „Neptūno“ krepšininkai vos per kelias antrojo kėlinio minutes išlygino rezultatą, o žaidimas vyko taškas į tašką. Po 20 minučių žaidimo „Skycop“ išsaugojo minimalų pranašumą – 50:49.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir vyko įnirtinga kova. Kiek sėkmingiau kėlinį užbaigę klaipėdiečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo trijų taškų persvarą – 75:72.

„Neptūno“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir „Skycop“ komandai daugiau neleido priartėti ir pagalvoti apie pergalę.

„Neptūnas“: Deividas Gailius (5 atk. kam.) 21, Osvaldas Olisevičius 16, Jerei'us Grantas 15, Lorenzo Williamsas 13 taškų.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23, Vytenis Lipkevičius 18, Žygimantas Janavičius 15, Martynas Gecevičius 12 taškų.

Klaipėdos komandos varžovai pusfinalyje bus Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtojai.

Kituose ketvirtfinaliuose trečiadienį žais Kauno „Žalgiris“ su „Šiauliais“ ir Panevėžio„Lietkabelis“ su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

REPORTERIS: gaisras Vilniaus daugiabutyje