„Knicks“ klubas Atlantoje nutraukė šešias savaites trukusią 18-os pralaimėjimų iš eilės seriją

NBA čempionato rungtynėse „New York Knicks“ klubas (11 pergalių ir 47 pralaimėjimai) svečiuose rezultatu 106:91 (28:13, 26:38, 28:22, 24:18) įveikė „Atlanta Hawks“ komandą (19/39) ir nutraukė savo 18-os iš eilės pralaimėjimų seriją, kuri tęsėsi beveik šešias savaites.

„Knicks“ krepšininkai po ilgos pertraukos vėl galėjo džiaugtis pergale.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Jimmy Carteris su „Knicks“ krepšininkais po ilgos pertraukos vėl galėjo džiaugtis pergale.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
„Magic“ laimėjo penktąjį kartą iš eilės.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
„Pelicans“ šventė pergalę, bet traumą patyrė Anthony Davisas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (32)

Feb 15, 2019, 7:04 AM, atnaujinta Feb 15, 2019, 8:38 AM

18 nesėkmių iš eilės buvo niujorkiečių antirekordas. Pastarąjį kartą „Knicks“ krepšininkai laimėjo sausio 4-ąją dieną Los Andžele prieš vietos „Lakers“ ekipą.

Niujorko komandai, kuri nė karto šiame susitikime nebuvo atsilikusi, Dennisas Smithas Jr. pelnė 19, Kadeemas Allenas ir Johnas Jenkinsas – po 14, Damyeanas Dotsonas – 13, Luke'as Kornetas – 11, o DeAndre Jordanas – 10 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Atlantos klube, kurio starto penketo krepšininkai prametė visus 11 savo pirmųjų metimų, išsiskyrė Dewayne'as Dedmonas (21 tšk.), Trae Youngas (11 rez. perdav.) ir Kentas Bazemore'as (po 16 tšk.) bei Taureanas Prince'as (10 tšk.).

Rungtynes arenoje stebėjo buvęs JAV Prezidentas 94-erių metų Jimmy Carteris su žmona Rosalynn (91).

„Pelicans“ laimėjo, bet prarado A. Davisą

Kitoje praėjusios nakties dvikovoje „New Orleans Pelicans“ klubas (26/33) savo aikštėje pranoko „Oklahoma City Thunder“ ekipą (37/20) rezultatu 131:122 (31:31, 35:32, 35:26, 30:33), bet dėl peties traumos dar antrajame kėlinyje prarado savo vieną lyderių Anthony Davisą.

Nėra aišku, ar A.Davisas (spėjo pelnyti 14 taškų per 16 min.) galės dalyvauti NBA „Visų žvaigždžių“ renginiuose artėjantį savaitgalį.

Jį sėkmingai pavadavo Julius Randle'as, kuris įmetė 33 taškus ir atkovojo 11 kamuolių bei Jrue Holiday, kurio sąskaitoje 32 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Thunder“ komandos, kuri nutraukė savo keturių pergalių iš eilės seriją, lyderis Russellas Westbrookas atliko trigubą dviženklį 11-ąjį kartą iš eilės – 44 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tačiau jis mačo pabaigoje nepataikė svarbaus tritaškio, kai svečiai paskutinę minutę buvo atsilikę 5 taškais.

Jam gerai talkino Paulas George'as (28 tšk.) ir Nerlensas Noelis (22 tšk. ir 13 atk. kam.).

„Magic“ šventė penktąją pergalę iš eilės

„Orlando Magic“ klubas (27/32) namuose įrodė pranašumą prieš „Charlotte Hornets“ komandą (27/30) rezultatu 127:89 (33:18, 38:18, 27:31, 29:22), šventė penktąją pergalę iš eilės NBA čempionate ir nutraukė 13 pralaimėjimų seriją varžovams iš Šarlotės.

Penkerių pergalių iš eilės serija Orlando ekipai pavyko pirmąjį kartą per trejus pastaruosius metus.

Nugalėtojams Terrence'as Rossas pelnė 21, juodkalnietis Nikola Vucevičius atliko penktąjį dvigubą dublį iš eilės (17 tšk. ir 11 atk. kam.), Jonathanas Isaacas surinko 16, prancūzas Evanas Fournier – 12, Wesley Iwundu – 11, o Aaronas Gordonas – 10 taškų (10 atk. kam.).

„Hornets“ krepšinininkų, kurie priešininkams iš Orlando nusileido pirmąjį sykį nuo 2015 metų gruodžio 16-osios dienos, gretose rezultatyviausi buvo Malikas Monkas (15 tšk.), Jeremy Lambas (14 tšk.), Cody Zelleris (13 tšk.) ir Kemba Walkeris (10 tšk.).

Šartlotės ekipai dėl traumų negalėjo padėti prancūzas Tony Parkeris ir Bismackas Biyombo iš Kongo. Be T.Parkerio „Hornets“ pergalių ir pralaimėjimų balansas yra stipriai neigiamas (1/10).

Rezultatai:

„Atlanta Hawks“ (19/39) – „New York Knicks“ (11/47) – 91:106 (13:28, 38:26, 22:28, 18:24).

„Hawks“: Dewayne'as Dedmonas 21, Trae Youngas ir Kentas Bazemore'as po 16, Taureanas Prince'as 10, Johnas Collinsas 8, Omari Spellmanas ir Aleksas Lenas po 6, Vince'as Carteris 4, DeAndre' Bembry ir Andersonas po 2 taškus.

„Knicks“: Dennisas Smithas Jr. 19, Kadeemas Allenas ir Johnas Jenkinsas po 14, Damyeanas Dotsonas 13, Luke'as Kornetas 11, DeAndre Jordanas 10, Kevinas Knoxas 9, Mitchellas Robinsonas ir Allonzo Trieras po 6, Noah Vonlehas 4 taškai.

„Orlando Magic“ (27/32) – „Charlotte Hornets“ (27/30) – 127:89 (33:18, 38:18, 27:31, 29:22).

„Magic“: Terrence'as Rossas 21, Nikola Vucevičius 17, Jonathanas Isaacas 16, Evanas Fournier 12, Wesley Iwundu 11, Aaronas Gordonas 10, D.J.Augustinas ir Khemas Birchas po 8, Jarellas Martinas, Isaiah Briscoe ir Jerianas Grantas po 6, Melvinas Frazieras Jr. 4, Amile'as Jeffersonas 2 taškai.

„Hornets“: Malikas Monkas 15, Jeremy Lambas 14, Cody Zelleris 13.Kemba Walkeris 10, Nicolas Batumas 9, Milesas Bridgesas ir Shelvinas Mackas po 6, Marvinas Williamsas ir Frankas Kaminsky po 5, Willy Hernangomezas 4, Devonte' Grahamas 2 taškai.

„New Orleans Pelicans“ (26/33) – „Oklahoma City Thunder“ (37/20) – 131:122 (31:31, 35:32, 35:26, 30:33).

„Pelicans“: Julius Randle'as 33, Jrue Holiday 32, E'Twaunas Moore'as 15, Anthony Davisas 14, Jahlilas Okaforas 12, Kenrichas Williamsas 9, Darius Milleris 8, Cheickas Diallo 6, Frankas Jacksonas 2 taškai.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 44 taškai (14 atk. kam., 11 rez. perdav.), Paulas George'as 28, Nerlensas Noelis 22, Raymondas Feltonas 9, Terrance'as Fergusonas 6, Patrickas Pattersonas 5, Stevenas Adamsas 4, Abdelis Naderas ir Deonte Burtonas po 2 taškus.