Lenkai sudavė skaudų smūgį kroatams ir šiuos paliko be pasaulio čempionato

Penktadienį tęsiasi lemiamos kovos dėl patekimo į pasaulio krepšinio čempionatą, kuris 2019 metais vyks Kinijoje.

Lenkai nugalėjo kroatus ir šiuos paliko be pasaulio čempionato.<br> Fiba.com nuotr.

Feb 22, 2019, 8:56 PM, atnaujinta Feb 22, 2019, 11:52 PM

I grupėje jau anksčiau bilietą į planetos pirmenybės užsitikrinusi Turkijos komanda namuose be vargo 77:58 (11:17, 23:9, 24:16, 19:16) sutriuškino dabartinius Europos čempionus slovėnus. Šie jau teoriškai neturėjo jokių šansų patekti į pasaulio čempionatą.

J grupėje itin svarbią pergalę iškovojo lenkai, kurie 77:69 (8:16, 24:20, 29:23, 16:10) nugalėjo kroatus iš šiuos paliko be pasaulio čempionato kovų. Kroatai skaudų smūgį patyrė savo sirgalių akivaizdoje.