Liūdnas vakaras R. Kurtinaičiui: dramatiškai pralaimėjo „lietuviškajam“ Milano klubui

Rimui Kurtinaičiui ir jo vadovaujamam Maskvos srities „Chimki“ klubui reikalai ir toliau klojasi prastai. Rusijos ekipa Eurolygoje patyrė antrąją iš eilės nesėkmę, o prijungus dar Jungtinės lygos reikalus, tai iš viso buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

R.Kurtinaičio vadovaujamas klubas pralaimėjo Milano ekipai.<br> Khimkibasket nuotr.
 R.Kurtinaičio vadovaujamas klubas pralaimėjo Milano ekipai.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2019-02-28 21:03, atnaujinta 2019-02-28 23:56

Šį kartą lietuvio vadovaujama komanda namuose po labai atkaklios kovos 88:90 (25:20, 29:26, 19:20, 15:25)  krito prieš „lietuviškąjį“ Milano „Olimpia“ klubą, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis.

„Chimki“ ekipai nepadėjo net ir galingai po traumos sugrįžęs lyderis Aleksejus Švedas. Jis per 33 minutes pelnė 23 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 29 naudingumo balus.

Bene skaudžiausiu rungtynių momentu Maskvos komandai buvo ketivrtojo kėlinio pradžia, kai ji buvo pralaimėta net 1:12.

Tačiau „Chimki“ sugebėjo atsitiesti ir likus dviems minutėms jį išlygino – 83:83.

Iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei minutei “Olimpia” atstovas Vladimiras Micovas pataikė iš toli, o iš karto po to A.Švedas nesėkmingai veržėsi link krepšio ir paliko varžovams trapų pranašumą.

„Chimki“ beliko tyčia prasižengti, bet ramiai baudas realizavęs Mike‘as Jamesas tik padidino turėtą persvarą iki 90:87).
Paskutinėje atakoje buvo prasižengta prieš A.Švedą. Jis pataikė pirmąją baudą, o antrąją tyčia prametė, tačiau nepavykus atkovoti kamuolio buvo patirtas pralaimėjimas.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 , Malcolmas Thomas 17 , Tony Crockeris ir Charlesas Jenkinsas po 15.

„Olimpia“: Mike‘as Jamesas 16, Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski po 15, Jamesas Nunnally 13, Curtis Jerrelsas 11.