„Lakers“ su L. Jamesu nusivažiavo – pralaimėjo NBA autsaideriui

„Los Angeles Lakers“ (30/33) komanda net su NBA autsaideriais turi problemų. LeBroną Jamesą savo sudėtyje turinti „Lakers“ šeštadienį nesugebėjo nugalėti blogiausios lygos ekipos. Svečiuose kovoję Los Andželo atstovai 109:118 (26:33, 33:33, 19:29, 31:23) svečiuose krito nuo „Phoenix Suns“ (13/51) ekipos. Fyniksas laimėjo vos antrąją dvikovą per pastaruosius 20 mačų.

„Lakers“ netikėtai krito nuo NBA autsaiderių „Suns“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 3, 2019, 8:43 AM, atnaujinta Mar 3, 2019, 9:03 AM

Šeimininkai pirmavo visas rungtynes, o savo situaciją dar labiau susikomplikavo po ilgosios pertraukos.

Prieš paskutinį ketvirtį 19 taškų deficitą turėjusi Los Andželo ekipa dar bandė surengti spurtą, tačiau to pasivyti varžovams nepakako. Joshas Hartas ir L.Jamesas baigiantis akistatai skirtumą mažino iki trijų taškų (109:112) ir paliko savo komandai kiek daugiau nei minutę.

Tačiau jei DeAndre Aytonas baudas sumetė, tai L.Jamesas to padaryti nesugebėjo (109:114), o tai leido „Suns“ vėliau įtvirtinti pergalę.

Mače su „Suns“ rezultatyviausiai rungtyniavo LeBronas Jamesas, pelnęs 27 taškus, atkovojęs 9 kamuolius bei atlikęs 16 rezultatyvių perdavimų. Dar 25 taškus „Lakers“ ekipai pelnė Brandonas Ingramas, 21 – JaVale'as McGee.

Prieš sezoną vienais iš Vakarų konferencijos favoritų laikytas „Lakers“ pastaruoju metu patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą per penkerias rungtynes. Artėjančią savaitę „Lakers“ laukia akistatos su „Clippers“, „Nuggets“ ir „Celtics“ klubais.

„Suns“: DeAndre Aytonas 26 (10 atk. kam.), Devinas Bookeris 25, Joshas Jacksonas 16, Kelly Oubre 14, Mikalas Bridgesas 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 16 rez. perd.), Brandonas Ingramas 25, JaVale’as McGee 21, Kyle‘as Kuzma 13.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Dallas Mavericks“ – „Memphis Grizzlies“ 81:111 (21:33, 28:29, 18:28, 14:21)

„Indiana Pacers“ – „Orlando Magic“ 112:117 (27:27, 33:28, 27:28, 25:34)

„Cleveland Cavaliers“ – „Detroit Pistons“ 93:129 (23:42, 15:29, 34:29, 21:29)

„Miami Heat“ – „Brooklyn Nets“ 117:88 (28:23, 26:21, 30:20, 33:24)

„Philadelphia 76ers“ – „Golden State Warriors“ 117:120 (32:31, 35:24, 23:38, 27:27)

„San Antonio Spurs“ – „Oklahoma City Thunder“ 116:102 (38:25, 34:38, 20:15, 24:24)

„Denver Nuggets“ – „New Orleans Pelicans“ 112:120 (39:27, 32:40, 22:29, 19:24)

„Phoenix Suns“ – „Los Angeles Lakers“ 118:109 (33:26, 33:33, 29:19, 23:31)

„Utah Jazz“ – „Milwaukee Bucks“ 115:111 (23:26, 30:20, 20:32, 42:33).