Didelis smūgis „Rytui“: traumą patyrė Ch. Krameris, iš skausmo net šaukė

Vilniaus „Ryto“ komanda Europos taurės ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse gavo didelį smūgį. Ir jis buvo visai ne dėl rezultato, tačiau dėl labai nemalonios komandos kapitono Chriso Kramerio traumos.

LKL čempionatas. "Šiauliai" - Vilniaus "Rytas" 75:82. Christopher Kramer<br>G.Šiupario nuotr.

Mar 5, 2019, 10:36 PM, atnaujinta Mar 6, 2019, 12:16 AM

Antrajame kėlinyje likus trims minutėms amerikietis skubėjo į greitą ataką, tačiau pašokęs į orą nelabai sėkmingai leidosi ant parketo ir tuomet garsiai rėkė iš skausmo. Jo riksmas buvo girdėti net per rungtynių transliaciją.

Panašu, kad Ch.Krameris patyrė dešiniojo kelio traumą. Jis į rūbinę iškeliavo ant komandos darbuotojų pečių. Rungtynių transliacijoje buvo matyti, jog krepšininkas ne itin gerai pasijuto dar atlikdamas šuolį.

Iki tol per 13 minučių Ch.Krameris pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Kol kas tikslios traumos detalės neaiškios, tačiau turėtų susižeidimų istorija nieko gero nežada.

Kelio traumą Krameris buvo patyręs ir sezono pradžioje, kai nesėkmingai nusileido po dėjimo į Malagos „Unicaja“ krepšį pirmosiose Europos taurės rungtynėse.