Pralaimėjęs ir svarbaus žaidėjo netekęs D. Adomaitis: „Nutiko blogiausias scenarijus“

Vilniaus „Ryto“ komanda net po septynerių metų pertraukos stojo į kovą Europos taurės ketvirtfinalyje, tačiau jo startas buvo pažymėtas dviguba nesėkme.

Dainius Adomaitis su sostinės klubu ne tik pralaimėjo, bet ir neteko Chriso Kramerio.<br>G.Šiupario nuotr.

2019-03-06 00:29, atnaujinta 2019-03-06 06:44

„Rytas“ ne tik išvykoje 64:75 neprilygo „Valencia“ ekipai, tačiau ir neteko savo komandos lyderio bei kapitono Chriso Kramerio, kuris antrajame kėlinyje patyrė dešiniojo kelio traumą.

Vargu, ar šį sezoną amerikietis dar grįš į aikštelę, o tai neabejotinai taps dideliu skausmu komandos treneriui Dainiui Adomaičiui, kuris po rungtynių teigė, jog antroje mačo dalyje jo auklėtiniai nerado susikaupimo.

„Nutiko blogiausias scenarijus, koks tik galėjo nutikti. Antrojoje mačo pusėje visiškai pametėme susikaupimą. Pirmojoje dalyje tikrai gana neblogai žaidėme, kažkuriose situacijose rizika pasiteisino, kai kuriose varžovai patys nepataikė.

Bet jei galvojame apie pergalę, mūsų susikaupimas turi būti toks, kokio šį sezoną dar nebuvo“, – basketnews.lt portalui po rungtynių kalbėjo D.Adomaitis.

Anot stratego, pagrindinio įžaidėjo netektis labai pakenkė visai rungtynių eigai.

„Ruošiesi rungtynėms vienaip, o kai atsitinka trauma... Nesugebėjome greitai prisitaikyti prie to antrojoje pusėje“, – teigė jis.

Antrasis serijos iki dviejų pergalių mačas bus žaidžiamas jau penktadienį Vilniuje.