„Gran Canaria“ treneris papasakojo apie keistą keitimą bei „Žalgirio“ šansus žengti toliau

Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkai patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų šiame sezone nusileisdami Kauno „Žalgiriui“ – 64:98 (10:25; 17:21; 18:31; 19:21)

Kauniečiai namuose sutriuškino svečius iš Las Palmo.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

2019-03-07 22:37, atnaujinta 2019-03-07 22:46

„Nėra ką pasakyti. Aišku, kad norint laimėti reikia rodyti energiją, kokią šiandien rodė „Žalgiris“. Antroje pusėje bandėme atsibusti, bet kauniečiai nesustojo. Manau, kad pagrindinė problema buvo energija“, – nuoskaudas liejo „Gran Canaria“ strategas Victoras Garcia.

Pirmajame rate svečiai iš saulėtojo Las Palmo sugebėjo kaip reikiant pamokyti „Žalgirį“ ir namuose kauniečius įveikė rezultatu – 73:66. Vis dėlto V.Garcia auklėtiniai nepriminė tų krepšininkų, kurie pirmojoje dvikovoje įveikė „Žalgirį“, o treneris tam turėjo paprastą paaiškinimą.

„Mes žaidėme labai gerai prieš „Žalgirį“ namuose, tai buvo vienos geriausių mūsų rungtynių, bet šiandien buvome ne ta komanda. Turime traumuotų žaidėjų, be to, namuose žaidžiame visai kitaip nei išvykose“, – savo ekipos problemas vardijo treneris.

Tiesa, šeimininkai taip pat rungtyniavo be kelių svarbių žaidėjų. Kostiumais pasidabinę ant atsarginių žaidėjų suolelio juokeliais svaidėsi Paulius Jankūnas, Antanas Kavaliauskas bei Nate'as Woltersas. Jiems kompanija palaikė ir jaunasis Laurynas Birutis.

Antrojo kėlinio metu įvyko krepšinyje retai matomas manevras. V.Garcia vienu metu pakeitė net penkis krepšininkus.

„Neturime daug minutinių pertraukėlių, todėl reikėjo pakeisti juos. Reikėjo pakeisti energiją ir dinamiką“, – paprastai aišinko „Gran Canaria“ strategas.

Las Palmo ekipai šansų prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias nebėra, tačiau „Žalgiriui“ viltis dar liko. Kauniečių šansus pakomentavo ir V.Garcia.

„Sunku pasakyti kaip jiems seksis. „Žalgiris“ turėjo daug traumų, bet jie turi charakterį. Eurolygoje nėra lengva, bet reikia kovoti kiekvienas rungtynes“, – svečias iš Ispanijos optimistiškai pažvelgė į „Žalgirio“ perspektyvas.