D. Sabonis ir „Pacers“ sulaukė netikėto pasipriešinimo, tačiau iškovojo pergalę

NBA pirmenybėse pergalę šventė ir dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (43/25) komanda.

Indianapolio klubas nugalėjo Niujorko komandą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Mar 13, 2019, 6:52 AM, atnaujinta Mar 13, 2019, 8:10 AM

Indianapolio klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 103:98 (27:29, 28:23, 30:21, 18:25) palaužė Rytų konferencijos autsaiderę „New York Knicks“ (13/55), nors iš šios sulaukė nemenko pasikandžiojimo.

D.Sabonis aikštėje praleido 18 minučių, o per jas surinko 10 taškų , 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį ir tris klaidas.

Lietuvis vis dar atsigaudinėja po čiurnos traumos, dėl kurios jam teko praleisti net penkis susitikimus iš eilės. Tai buvo tik antrosios jo rungtynės po sugrįžimo.

Kai likus žaisti 7 minutes iki rungtynių pabaigos „Pacers“ jau susikrovė solidžią ir pakankamai ramiai atrodančią persvarą 97:81, tuomet sulaukė netikėto „Knicks“ šturmo ir vos nepričiupo Indianos krepšininkų.

Po „Knicks“ žaidėjo Emmanuelio Mudiay tritaškio skirtumas buvo vos trys taškai (101:98).

Tačiau likus mažiau nei minutei,  „Pacers“ žaidėjas Darrenas Collinsas pataikė sudėtingą metimą, realizavo baudas ir taip išsaugojo pergalę.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 24 (9/16 met.), Darrenas Collisonas 16 (9 rez. perd.), Mylesas Turneris 15 (5/15 met., 9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14, Thaddeusas Youngas ir Domantas Sabonis po 10 taškų.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 21 (3/4 trit.), Damyeanas Dotsonas 18, Kevinas Knoxas 16 (4/5 trit.), DeAndre Jordanas 12 taškų (16 atk. kam., 5 rez. perd.).