Dramatiškai pasibaigusi „Žalgirio“ išvyka: žaidėjai įvardijo pergalės priežastis

„Mes parodėme savo charakterį, galime didžiuotis mūsų žaidimu antroje rungtynių dalyje“, – po dramatiškos pergalės Tel Avive kalbėjo Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Leo Westermannas.

Kauno komanda išvykoje iškovojo dramatišką pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 21, 2019, 11:18 AM, atnaujinta Mar 21, 2019, 11:40 AM

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išties parodė tvirtą charakterį ir panaikino turėtą net 14 taškų turėtą deficitą bei šventė pergalę 85:83 (19:23, 17:22, 21:14, 28:24) išvykoje nugalėdami „Maccabi“.

12-oji Lietuvos čempionų pergalė Eurolygoje leido šiems pakilti į 10-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Dabar kauniečiai pratęsė savo pergalių seriją iki trijų.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvę žalgiriečiai iniciatyvą perlaužė tik pačio ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po to Artūro Milaknio tritaškio susikrovė trapią dviejų taškų persvarą, tačiau pergalės iš rankų jau nepaleido.

„Mes atsilikome 14 taškų, tačiau grįžome į rungtynes su dideliu užsidegimu. Esame komanda, turime nuostabų ryšį tarp mūsų ir sirgalių, mes nepasiduodame ir vis dar tikime savo galimybėmis patekti į atkrintamąsias“, – emocingai kalbėjo 16 taškų dvikovos metu pelnęs L.Westermannas.

Vienas iš „Žalgirio“ lyderių Brandonas Daviesas pirmoje rungtynių dalyje nebuvo pelnęs nei taško, o tai tik parodo, kad žalgiriečių puolimas strigo. Š.Jasikevičiau auklėtiniai po pirmųjų 20 minučių buvo pelnė tik 37 taškus.

Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje ėmė keistis, o ir pats B.Daviesas pradėjo rinkti taškus.

„Mes vis bandėme kabintis į rungtynes. Nežaidėme geriausio savo krepšinio pirmoje dalyje, ypač aš. Tačiau likome psichologiškai stiprūs ir iškovojome pergalę“, – teigė 12 taškų ir 17 naudingumo balų surinkęs „Žalgirio“ aukštaūgis.

12-oji pergalė leidžia išlaikyti intrigą dėl Eurolygos atkrintamųjų, o penktadienį namuose laukia dar vienas lemiamas mūšis su Stambulo „Darussafaka“ komanda. Rungtynės prasidės 20 valandą.