Ispanijoje R. Seibučio vedama „Zaragoza“ įveikė Eurolygos atstovę „Baskonia“ ekipą

Sekmadienį Ispanijos krepšinio lygoje įvyko dviejų klubų, kuriems atstovauja žaidėjai iš Lietuvos, tarpusavio dvikova. „Zaragoza“ komanda ir Renaldas Seibutis savo aikštėje grūmėsi su Vitorijos ekipa „Baskonia“, kurios spalvas gina Tadas Sedekerskis, ir įveikė Eurolygos atstovus rezultatu 81:79 (24:16, 13:16, 25:26, 19:21).

Renaldas Seibutis.<br>Twitter nuotr.

Mar 24, 2019, 8:27 PM, atnaujinta Mar 24, 2019, 10:43 PM

R.Seibutis žaidė kiek daugiau negu 24 minutes (24:15) ir pelnė 15 taškų. Mūsiškis pataikė 3 dvitaškius iš 7, 1 tritaškį iš 4 ir 6 baudas iš 7.

Jis dar atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo ir surinko +19 naudingumo balų.

Likus žaisti 7 sekundes, R.Seibutis įmetė abi baudas ir išsaugojo saugų ir pergalingą pranašumą (81:76).

R.Seibutis buvo pripažintas naudingiausiu šių rungtynių krepšininku (MVP).

T.Sedekerskis rungtyniavo 5 su puse minutės (05:31) ir taškų nesurinko, bet atkovojo vieną kamuolį.

„Zaragoza“ klubas (12 pergalių ir 12 pralaimėjimų) užima 10-ąją vietą turnyro lentelėje, o „Baskonia“ rikiuojasi 3-ia.