Intrigos Eurolygoje tęsiasi: Milane – „Žalgiriui“ palankus Milano klubo pralaimėjimas

[[ge:lrytas:lrytas:9761078]]

Milano klubas patyrė žalgiriečiams palankų pralaimėjimą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 28, 2019, 11:43 PM, atnaujinta Mar 29, 2019, 12:09 AM

Kauno „Žalgiris“ dar tik laukia labai svarbaus mūšio prieš Pirėjo „Olympiakos“ penktadienio vakarą, tačiau ir ketvirtadienio vakarą jau turėjo dėl ko džiaugtis.

Vienas pagrindinių konkurentų dėl patekimo į ketvirtfinalį Milano „Olimpia“ klubas namuose 90:104 (17:22, 25:30, 26:21, 22:31) neatsilaikė prieš Stambulo „Fenerbahce“.

Milano klubas liko su keturiolika pergalių ir tai labai palanku „Žalgiriui“, kuris neturi tarpusavio rungtynių taškų skirtumo pranašumo, tačiau vis dar gali aplenkti italus, jeigu laimėtų likusius du mačus, o „Olimpia“ jiems likusiame viename mače irgi nebelaimėtų.

Stambulo klubas laimėjęs užsitikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

Eurolygos lyderiai pirmavo visas rungtynes ir atlaikę aikštės šeimininkų spurtą ketvirtojo kėlinio pradžioje įsirašė pergalę.

Milano klubui atstovaujantis Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido 9 minutes ir pelnė 4 taškus, atkovojo du kamuolius bei kartą suklydo.

„Olimpia“ laimėjusi galėjo užsitikrinti kelialapį į kitą etapą, tačiau liko su keturiolika pergalių bei trapioje situacijoje.

„Olimpia“: Jamesas Nunnally 26 (12/13 baudos metimai, 33 naud. bal.), Curtisas Jerrellsas 20 (4/7 tritaškiai), Vladimiras Micovas 15 (3/4 tritaškiai), Mike‘as Jamesas 8 (1/8 metimai, 5 kld.).

„Fenerbahce“: Bobby Dixonas 23 (5/11 tritaškiai, 5 rez. perd.), Nikola Kaliničius 22 (8/9 baudos metimai, 26 naud. bal.), Erickas Greenas ir Luigi Datome (2/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 12, Melihas Mahmutoglu 10 (2/5 tritaškiai), Marko Guduričius 9.

Dar vieneriose ketvirtadienio rungtynėse „Barcelona“ klubas namuose 95:83 (21:22, 23:24, 28:23, 23:14) nugalėjo vieną iš Eurolygos autsaderių Podgoricos „Buducnost“.

Katalonai užsitikrino 5-ąją vietą reguliariajame sezone, o tai reiškia, kad ketvirtfinalyje jiems teks kautis su ketvirtąją vietą užsitikrinusiais Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais.

Svetislavo Pesičiaus auklėtiniams su Juodkalnijos komanda, kiek netikėtai, teko vargti tris kėlinius ir savo pergalę jie įtvirtino tik sėkmingai sužaidę lemiamą ketvirtį.

„Barcelona Lassa“: Adamas Hanga 18 (26 naud. bal.), Rolandas Šmitas 14, Kyle‘as Kuricas ir Ante Tomičius (9 atk. kam.) po 11, Kevinas Pangosas ir Pierre‘as Oriola po 8.

„Budučnost“: Danilo Nikoličius 25 (5/7 tritaškiai), Jamesas Belas (3/4 tritaškiai) ir Nemanja Gordičius po 11, Edwinas Jacksonas (1/4 tritaškiai), Norrisas Cole‘as (2/6 tritaškiai) ir Filipas Barovičius po 9.