„Lietkabelio“ draskymąsį su „Žalgiriu“ nuramino trys iš eilės A. Milaknio tritaškiai

Kauno „Žalgiris“ sekmadienį siekė devintosios pergalės iš eilės, o LKL čempionų varžovu buvo kovingasis Panevėžio „Lietkabelio“ klubas. Kauniečiai namie tik ketvirtame kėlinyje palaužė Panevėžio atstovus 85:63 (19:18, 14:13, 22:18, 30:14) ir įsirašė 24-ąją sėkmę LKL turnyre.

„Lietkabelis“ laikėsi, tačiau ketvirtame kėlinyje „Žalgiris“ įveikė panevėžiečius<br>M.Ambrazo nuotr.
 Artūras Milaknis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Mar 31, 2019, 7:12 PM, atnaujinta Mar 31, 2019, 8:19 PM

„Žalgiris“ ilgai nerado galimybių pabėgti nuo į svečius atvykusių „Lietkabelio“ atstovų: šie pastoviai kvėpavo šeimininkams į nugarą, po dviejų kėlinių atsiliko 33:31.

Po didžiosios pertraukos rezultatas tapo lygus 33:33, o šeimininkams niekaip nesisekė įrodyti savo persvarą.

Tik ketvirtame kėlinyje „Žalgiris“ nutolo 8 taškų skirtumu, o Artūras Milaknis trimis iš eilės tolimais metimais nustūmė „Lietkabelį“ į užribį – 71:52.

Po A.Milaknio dūrių panevėžiečiai jau neatsigavo ir patyrė 11-ąjį pralaimėjimą bei su 16 pergalių užima ketvirtąją vietą LKL. Tokią pačią mačų statistiką turi ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Lemiamo spurto metu 11 taškų iš eilės surinkęs A. Milaknis iš viso šiame susitikime pelnė 20 taškų. 14 taškų pridėjo Deonas Thompsonas, 11 – Marius Grigonis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų įmetęs Ikenna Iroegbu.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (5/7 tritaškiai), Deonas Thompsonas 14, Marius Grigonis 11, Thomasas Walkupas 9.

„Lietkabelis“: Ikenna Iroegbu 19 (4/4 tritaškiai), Paulius Valinskas 11, Žiga Dimecas 8, Jamaras Wilsonas 7.