Indianapolyje – „Pacers“ pergalė su D. Sabonio keiksmais ir ironiškais gestais teisėjams

Domantas Sabonis demonstravo solidų žaidimą, tačiau jis baigėsi su šešiomis pražangomis, o po teisėjų sprendimo lietuvis dar pasižymėjo ir ironišku gestu bei keiksmažodžiu.

D.Sabonis su Indianapolio ekipa šventė pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 D.Sabonis su Indianapolio ekipa šventė pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 2, 2019, 7:06 AM, atnaujinta Apr 2, 2019, 8:28 AM

Indiana Pacers“ (46/32) ekipa namuose 111:102 (23:33, 36:22, 28:25, 24:22) palaužė „Detroit Pistons“ (39/38) klubą.

23 minutes aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė tiek pat klaidų.

Ketvirtajame kėlinyje D.Saboniui besigrumiant po krepšiu, teisėjai šiam užfiksavo pražangą, kuri buvo jau šeštoji ir privertė jį palikti aikštę.

Tokį sprendimą aukštaūgis palydėjo sarkastiškai plodamas bei net nusikeikė. Laimei, techninės pražangos dėl to pavyko išvengti.

Pergalė leido Indianapolio klubui užsitikrinti bent penktąją poziciją, tačiau jie neprarado vilčių pakovoti ir dar dėl geresnės pozicijos.

Dabar svajonės sukasi apie ketvirtąją vietą, kuri duotų namų aikštės pranašumą atkrintamosiose.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Bojanas Bogdanovičius (7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 19, Domantas Sabonis 18 (12 atk. kam.), Mylesas Turneris 17 (3 per. kam., 5 blk.), Tyreke‘as Evansas 13, Dougas McDermottas 11, Aaronas Holiday 10 taškų (5 rez. perd.).

„Pistons“: Wayne‘as Ellingtonas 26 (4/13 trit.), Reggie Jacksonas 22, Andre Drummondas 18 (17 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Thonas Makeris 14 taškų (4 blk.).