Jono Mačiulio AEK nukarūnuotas – Čempionų lyga turės naują karalių

FIBA Čempionų lygos varžybos turės naują nugalėtoją, nes praėjusio sezono čempionė – Jono Mačiulio atstovaujama graikų Atėnų AEK ekipa trečiadienį buvo priversta atsisveikinti su turnyru.

„Brose“ klubas išvykoje pralaimėjo AEK, tačiau dviejų mačų sumoje pateko į Čempionų lygos finalo ketvertą<br> championsleague.basketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 3, 2019, 10:12 PM, atnaujinta Apr 3, 2019, 11:04 PM

Be sunkią traumą patyrusio J.Mačiulio žaidęs Graikijos klubas namuose antroje ketvirtfinalio dvikovoje 69:67 (20:17, 16:15, 18:17, 15:18) įveikė vokiečių Bambergo „Brose“ komandą, tačiau nesugebėjo jai atsirevanšuoti 4 arba didesnių taškų skirtumu.

Pirmąsias rungtynes Bambergo klubas su Arnoldu Kulboka laimėjo rezultatu 71:67.

Per likusį laiką iniciatyvos ėmėsi Giannoulis Larentzakis, tačiau graiko metimas buvo netikslus – į finalo ketvertą pateko vokiečiai.

AEK: Vince'as Hunteris 19 (11 atk. kam., 27 naud. bal.), Delroy'us Jamesas 12, Giannoulis Larentzakis 10 (0/5 tritaškiai, 6 atk. kam.).

„Brose“: Tyrese'as Rice'as 25 (4/13 tritaškiai, 5 rez. perd.), Bryce'as Tayloras 11 (3/5 tritaškiai), Augustine'as Rubitas 9 (10 atk. kam.).