Lyg iš filmo: NCAA finalo trileryje iš proto kraustėsi dar nė karto trofėjaus nelaimėjusi ekipa

Mėnesį trukusi „Kovo beprotybė“ baigėsi: NCAA triumfavo „Virginia Cavaliers“ komanda, kuri finale po pratęsimo 85:77 (32:29; 36:39; 17:9) nugalėjo „Texas Tech Red Raiders“ studentus.

Virdžinijos studentai iškovojo NCAA titulą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 9, 2019, 9:52 AM, atnaujinta Apr 9, 2019, 4:02 PM

De'Andre Hunterio vedami Virdžinijos studentai po itin atkaklios ir pratęsimo pareikalavusios kovos palaužė savo konkurentus iš Teksaso. Šių metų čempionai pernai iš atkrintamųjų kovų pasitraukė jau pirmajame etape.

Antroje rungtynių dalyje siautėti pradėjęs D.Hunteris pelnė 27 taškus ir pasiekė savo karjeros rekordą. Negana to, lemiamu metu žaidėjas pataikė tolimą metimą, kuris išlyginio rungtynių rezultatą ir pasiuntė ekipas į žaisti papildomas penkias minutes.

Papildomo kėlinio metu atkarpą 5:2 laimėjo „Texas Tech Red Raiders“, tačiau vėliau dvi minutes trukęs taškų badas palaužė ekipą: Virdžinijos krepšininkai spurtavo 11:0 ir likus 23 sek. buvo nepavejami – 81:73.

„Pakviečiau komandos žaidėjus į savo kabinetą, o jame kabėjo Rocky Balboa plakatas. Pasakiau jiems, kad vieną dieną noriu iškovoti čempionų titulą ir jie tai padarė. Džiaugiuosi dėl jų“, – pergale džiaugėsi „Virginia Cavaliers“ vyriausiasis treneris Tony Bennettas.

Virdžinijos universitetui tai buvo pirmasis NCAA čempiono trofėjus istorijoje.

2005-2008 metais šio universiteto komandoje rungtyniavo L.Mikalauskas. 33-ejų metų 205 cm ūgio vidurio puolėjas šį sezoną žaidė NKL čempionate, Gargždų SC ekipoje.

„Virginia Cavaliers“: D.Hunteris 27 (9 atk. kam.), K.Guy 24, T.Jerome'as 16 (8 rez. perd.).

„Texas Tech Red Raiders“: B.Francis 17, J.Culversa (9 atk. kam.) ir D.Moretti po 15, K.Edwardsas 12.