D. Motiejūnas pelnė taškus, bet „Spurs“ pergalei to neužteko, „Raptors“ atsirevanšavo siutriuškindama „Magic“

Ketvirtajame kėlinyje sustojusi „San Antonio Spurs“ pripažino „Denver Nuggets“ krepšininkų pranašumą – 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39). Serija tapo lygi 1-1.

„Nugetts“ ir „Raptors“ išlygino serijų rezultatus.<br>AP nuotr.
Donatas Motiejūnas<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2019-04-17 06:47, atnaujinta 2019-04-17 08:48

Solidžiai rungtynes pradėję „Spurs“ krepšininkai kėsinosi dar kartą paneigti ekspertų prognozes.

Donato Motiejūno klubas pirmoje ekipų dvikovoje netikėtai įveikė vieną geriausių sezonų klubo istorijoje sužaidusią „Nuggets“ komandą. Tačiau nesėkminga antrųjų rungtynių pabaiga neleido to padaryti dar kartą.

Pirmoje rungtynių dalyje „Suprs“ sėkmingai sprendė šeimininkų puolimo manevrus ir neleido laisvai pelnyti taškų.

Vis dėlto vaizdas pasikeitė po ilgosios pertraukos.

„Nuggets“ ėmė didinti apsukas, o „Spurs“ jėgos po truputį blėso.

Svečių negelbėjo ir įspūdingas DeMaro DeRozano žaidimas. Amerikietis pelnė 31 tašką ir atkovojo 7 kamuolius, tačiau rungtynių pabaigoje išsikvepė.

Tuo tarpu „Nuggets“ gretose net 4 žaidėjai pelnė daugiau nei 20 taškų, o geriausiai sekėsi įžaidėjui Jamalui Murray, kuris pelnė 24 taškus. Tiesa, gynėjas net 21 tašką pelnė ketvirtajame kėlinyje.

D.Motiejūnas savojo šanso sulaukė tik rungtynių pabaigoje. Lietuvis aikštėje praleido vos vieną minutę ir du kartus atakavo krepšį bei pasižymėjo dviem taškai.

„Nuggets“: Jamalas Murray 24 (8/17 met.), Gary Harrisas 23, Nikola Jokičius 21 (2/3 trit., 13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20 (7 atk. kam.), Monte Morrisas 11 taškų.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 31 (11/19 met., 7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 24 (8/20 met., 8 atk. kam.), Derrickas White‘as 17 taškų.

Toronto Raptors“ klubas atsitiesė ir parodė, jog turi kietą stuburą. Antrąjame ketvirtfinalio serijos susitikime kanadiečiai namuose sutriuškino „Orlando Magic“ žaidėjus – 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16). Serijos rezultatas tapo 1-1.

Nuo pat rungtynių pradžios tempą diktavę šeimininkai neleido svečiams lengvai kvepuoti. Jau pirmųjų minučių atkarpa 11:0 optimistiškai nuteikė Kanados klubo sirgalius.

Prie gero ekipos starto solidžiai prisidėjo ekipos ir NBA lygos žvaigždė Kawhi Leonardas, kurs viena pirmajame kėlinyje pelnė 12 taškų.

K.Leonardas surengė savo vieną geriausių asmeninių pasirodymų atkrintamosiose. Iki šiol puolėjo pelnytų taškų rekordas buvo 43 taškai į „Memphis Grizzlies“ krepšį, kuomet 2017 metais jis tai padarė atstovaudamas „San Antonio Surs“.

Susitikime netrūko ir lietuviškų akcentų.

Komandų pristatymo metu „Raptors“ šūkis „We the North“ („Mes esame šiaurė“) skambėjo daugybės šalių kalbomis. Lietuvos taip pat – puikavosi žodis „Šiaurė“.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 37 (15/22 met., 4/8 trit.), Kyle‘as Lowry 22 (7 rez. perd.), Pascalis Siakamas 19 (10 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 13 taškų.

„Magic“: Aaronas Gordonas 20, Terrence‘as Rossas 15, Evanas Fournier 10 taškų.

Antradienio susitikimai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Toronto Raptors“ – „Orlando Magic“ 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16). Serija 1-1.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Denver Nuggets“ – „San Antonio Spurs“ 114:105 (21:26, 28:33, 26:23, 39:23). Serija 1-1.

„Portland Trail Blazers“ – „Oklahoma City Thunder“114:94 (26:31, 28:23, 37:21, 23:19). Serija 2-0.