Ramiai miegoti ketinantis A. White'as dairosi į priekį: „Tai buvo tik vienerios rungtynės“

„Jie mus nugalėjo fiziškai. Pirmame kėlinyje atlikome neblogą darbą, bet antrame kėlinyje jie pridėjo agresyvumo, gynėsi ties pražangos riba“, – po pirmųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių kalbėjo Aaronas White'as.

Aaronas White'as tikisi geresnio žaidimo antrose rungtynėse.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Aaronas White'as tikisi geresnio žaidimo antrose rungtynėse.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Apr 17, 2019, 12:32 AM, atnaujinta Apr 17, 2019, 9:20 AM

Greičiausiai mažai kas tikėjosi, kad Kauno „Žalgirio“ komandai pirmosios rungtynės Stambule susiklostys košmariškai. Žalgiriečiai pasiekė klubo antirekordą ir pralaimėjo 43:76 „Fenerbahce“ komandai. Kauno komanda pirmą kartą istorijoje per Europos turnyrų rungtynes nesukrapštė nė 50 taškų.

Jei dar po pirmųjų 10-ies minučių Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams žaidimo eiga nieko blogo nežadėjo, tai vėliau vos per pusę antrojo kėlinio „Fenerbahce“ pabėgo, susikrovė 17 taškų persvarą.

Po pertraukos žaidimas ir toliau vyko į vienus vartus, o šeimininkų komanda tik didino savo persvarą, kol galiausiai ji virto triuškinama.

Kauno komanda šiose rungtynėse gana prastai atakavo iš toli, o tikslą pasiekė vos trys tritaškiai iš 16 bandymų. Vienas iš jų autorių buvo „Žalgirio“ aukštaūgis A.White'as.

„Varžovai gerai dengė mus, jie yra gera gynybinė komanda, bet ir mes patys nepataikėme“, – kalbėjo 8 naudingumo balus surinkęs krepšininkas.

Po šios pergalės „Fenerbahce“ serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1-0, tačiau A.White'as pripažįsta, kad nusiminti dar neverta.

„Greičiausiai miegosiu ramiai. Tai – serija. Riekia persigrupuoti ir ruoštis ketvirtadienio dvikovai. Tai buvo tik vienerios rungtynės. Žinoma, galvoje vis suksis mintys apie šio vakaro akistatą.

Bet jau rytoj laukia treniruotė, reikia pasiilsėti, pasimokyti iš šio pralaimėjimo bei pasižiūrėti kur galime patobulėti“, – po rungtynių teigė A.White'as.

Stambule Kauno komanda turės laisvą nuo rungtynių dieną, o ketvirtadienį stos į antrąją serijos dvikovą su Turkijos komanda.