D. Motiejūnas taškais prisidėjo prie dar vienos netikėtos „Spurs“ pergalės

„San Antonio Spurs“ krepšininkai antrą kartą įveikė „Denver Nuggets“ ekipą 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) ir persverė NBA atkrintamųjų serijos rezultatą 2-1.

D. Motiejūno klubas persvėrė serijos rezultatą. <br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Apr 19, 2019, 6:40 AM, atnaujinta Apr 19, 2019, 9:33 AM

Jėgą po krepšiais pademonstravę „Spurs“ krepšininkai dar kartą įrodė, jog reguliariojo sezono rezultatai nieko nereiškia.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių žaidimo tempas priklausė šeimininkų rankose, kurie po truputį didino atotrūkį.

Tiesa, antrojo kėlinio pabaigoje „Nuggets“ žaidėjai sužaidė sėkmingą atkarpą ir kiek sumažino atsilikimą – 58:61.

Trečiojo kėlinio metu skirtumas tarp ekipų svyravo ties 10-ies taškų riba, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ sugebėjo priartėti ir vienu metimu – 87:89.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje „Spurs“ laimėjo kelių minučių atkarpą 10:0 ir svečiams nebepaliko jokių šansų.

„Spurs“ gretose nesulaikomai žaidė Derrickas White‘as, kuris pelnė 36 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Amerikietis surinko 40 naudingumo balų.

Donatas Motiejūnas aikštėje pasirodę pačioje rungtynių pabaigoje ir per 4 minutes spėjo pelnyti 2 taškus, atkovoti kamuolį ir atlikti rezultatyvų perdavimą. Tiesa, per laiką, kurį lietuvis praleido aikštėje „Spurs“ pralaimėjo atkarpą 10-ies taškų skirtumu.

„Spurs“: Derrickas White’as 36 (14/17 dvit.), DeMaras DeRozanas 25, LaMarcusas Aldridge’as 18 (11 atk. kam.), Rudy Gay 11 (11 atk. kam.), Jakobas Poeltlas ir Brynas Forbesas po 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/14 metimai, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 20 (5/6 trit.), Paulas Millsapas 14, Gary Harrisas (7 rez. perd.) ir Torrey Craigas po 12.

„Philadelphia 76ers“ krepšininkai toliau demonstruoja uraganinį puolimą ir antrą kartą nušlavė „Brooklyn Nets“ ekipą – 131:115 (32:24, 33:35, 32:31, 34:25). Serijos rezultatas 2-1.

Filadelfijos krepšininkai nepabūgo Brooklyno ir svečiuose jautėsi puikiai. Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, jog Beno Simmonso vedami svečiai nusiteikę kovingai.

Vis dėlto didžiąją rungtynių dalį rezultatas buvo apyilgis. Tačiau lemiamo ketvirčio metu spindėję B.Simmonsas ir Jimmy Butleris atvedė „76ers“ į antrąją pergalę Rytų konferencijos ketvirtfinalyje.

Filadelfijos lyderis australas B.Simmonsas pelnė 31 tašką ir pasižymėjo įspūdingais dėjimais.

„Philadelphia 76ers“: Benas Simmonsas 31 (11/13 dvit.), Tobias Harris 29 (16 atk. kam.), J.J. Redick 26, Jimmy Butleris 16, Bobanas Marjanovičius 14.

„Brooklyn Nets“: D‘Angelo Russellas 26, Caris Levertas 26, Jarrettas Allenas 15, Spnceris Dwinwiddie 15.

Ketvirtadienio susitikimai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Philadelphia 76ers“ – „Brooklyn Nets“ ekipą 131:115 (32:24, 33:35, 32:31, 34:25). Serijos rezultatas 2-1.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„San Antonio Spurs“ – „Denver Nuggets“ 118-108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24). Serija 2-1.

„Golden State Warrior“ – „Los Angeles Clippers“ 132:105 (41:24, 32:28, 36:24, 23:29). Serija 2-1.