Prireiks lemiamų rungtynių: D. Motiejūno atstovaujama „Spurs“ išlygino serijos rezultatą

Donato Motiejūno atstovaujamas „San Antonio Spurs“ tęsia kovą NBA atkrintamosiose varžybose. „Spurs“ klubas namuose 120:103 (34:24, 30:36, 26:25, 30:18) pranoko „Denver Nuggets“ ekipą ir išlygino seriją iki keturių pergalių – 3-3.

Donato Motiejūno klubas tęsia kovą NBA atkrintamosiose.<br>lrytas.lt montažas
Donato Motiejūno klubas tęsia kovą NBA atkrintamosiose.<br>AP nuotr.
Donato Motiejūno klubas tęsia kovą NBA atkrintamosiose.<br>Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 26, 2019, 6:29 AM, atnaujinta Apr 26, 2019, 7:30 AM

Denverio komandos neišgelbėjo ir monstriškas rungtynes sužaidusio Nikola Jokičiaus pasirodymas. Serbas buvo arti trigubo dviženklio, kuomet pelnė net 43 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ krepšininkai dviženklį pranašumą susikrovė jau pirmame kėlinuke, tačiau N.Jokičiaus ir Paulo Millsapo vedami svečiai iki ilgosios pertraukos sugebėjo persverti rezultatą savo naudai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Marco Belinelli tritaškis suteikė šeimininkams 11 taškų pranašumą, o po kelių minučių pasižymėjęs Brynas Forbesas atitolino „Spurs“ 18 taškų atstumu. Antrą kartą šeimininkų persvaros „Nuggets“ panaikinti nesugebėjo.

Susitikimo pabaigoje likus mažiau nei dviem minutėm aikštėje pasirodė ir D.Motiejūnas.

Tiesa, lietuvis nė karto nespėjo išmesti kamuolio į krepšį. Negana to, D.Motiejūnas neužfiksavo jokio kito statistinio rodiklio.

San Antonijaus ekipa varžovų krepšį iš žaidimo atakavo net 57 procentų taiklumu, o svečiai iš Denverio realizavo vos 6 iš 24 mestų tritaškių (25 proc.).

„Spurs“ klubas pasiekė įspūdingą pasiekimą. D.Motiejūno ekipa tapo vos šešta septintąją vietą reguliariajame sezone užėmusia komanda, sugebėjusia išplėšti septintąsias pirmojo etapo serijos rungtynes.

Iki „Spurs“ tą padaryti sugebėjo tik  „Los Andželo Lakers“ (2006), „Chicago Bulls“ (2009), „Memphis Grizzlies“ (2014), „Indiana Pacers“ (2016) ir „Milwaukee Bucks“ (2018).

Lemiamose serijos rungtynėse Greggo Popovičiaus auklėtiniai turės šansą įsirašyti į NBA istoriją – visos penkios išvardintosios komandos paskutiniajame susitikime pripažino antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusių klubų pranašumą.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 26 (10/18 met., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 25 (12/16 met., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Rudy Gay 19, Derrickas White‘as 13, Brynas Forbesas 12 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 43 (19/30 met., 12 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam.),
Jamalas Murray 16 (7/19 met., 6 rez. perd.), Gary Harrisas 14, Paulas Millsapas 12 taškų.

Septintosios serijos rungtynės Denveryje vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.