K. Duranto karjeros rungtynėse – „Warriors“ bilietas į Vakarų konferencijos pusfinalį

„Golden State Warriors“ klubas tapo Vakarų konferencijos pusfinalio dalyviu, kuomet namuose parbloškė „Los Angeles Clippers“ – 129:110 (35:31, 37:22, 30:25, 27:32). Galutinis serijos rezultatas 4-2.

Apr 27, 2019, 7:59 AM, atnaujinta Apr 27, 2019, 8:12 AM

50 taškų pelnęs Kevinas Durantas dominavo aikštėje, o jam puikiai talkino trigubą triženklį surinkęs Draymondas Greenas. Puolėjas pelnė 16 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“ į priekį šovė antrojo kėlinio metu, kurį laimėjo 15 taškų skirtumu – 37:22.

K.Durantas dar iki ilgosios pertraukos pelnė 38 taškus bei pakartojo visų laikų atkrintamųjų rekordą pagal pirmoje mačo dalyje surinktus taškus.

1994-aisiais Charlesas Barkley taip pat per pirmąją mačo dalį spėjo įmesti 38 taškus.

Antroje rungtynių dalyje svečiai dar bandė kapstytis, tačiau fantastiškus metimus svaidęs K.Durantas to padaryti neleido.

Puolėjui tai buvo geriausios rungtynės jo NBA atkrintamųjų istorijoje. 50 pelnytų taškų yra žaidėjo ekordas.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Warriors“ susikaus su Jameso Hardeno vedamu „Houston Rockets“ klubu. Pirmasis serijos mačas įvyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį Oklande.

„Clippers“: Danilo Gallinari 29 (8/17 dvit.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 22, Patrickas Beverley 11 (14 atk. kam.), Montrezlas Harellas ir Landry Shametas po 10.

„Warriors“: Kevinas Durantas 50 (9/12 dvit., 6/14 trit., 14/15 baud.), Stephenas Curry 24, Draymondas Greenas 16 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Andre Iguodala 15.