„Nevėžis“ po pergalės namuose kyla iš LKL dugno

Įspūdingai krepšį atakavęs Zaidas Hearstas sužaidė karjeros Lietuvoje rungtynes, o jo vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (7-28) atsiplėšė nuo „Betsafe-LKL“ čempionato dugno.

Kėdainių komanda po pergalės aplenkė Šiaulių miesto klubą.<br> kknevezis.lt nuotr.

May 1, 2019, 6:29 PM, atnaujinta May 1, 2019, 6:53 PM

Du su puse kėlinio dominavę Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 98:88 (22:16, 30:21, 19:22, 27:29) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ (12-22) krepšininkus.

Z.Hearstas per 29 minutes pelnė 33 taškus (8/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

23 taškus prie pergalės pridėjo Martinas Junakovičius, 13 – Regimantas Miniotas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 17 taškų įmetęs Egidijus Dimša.

Antrąjį kėlinį spurtu 11:2 baigęs ir į priekį 52:37 nutolęs „Nevėžis“ po pertraukos nemažino apsukų bei įgijo triuškinančią persvarą 60:41, tačiau svečiai nenuleido rankų ir kovojo iki galo.

Alytiškiai į lemiamą šturmą kilo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Po spurto 12:2 jie priartėjo 67:73, bet šeimininkai netrukus patys surengė spurtą 13:3 bei vėl atitrūko 89:73.

Mačo pabaigoje Kėdainių ekipa dar leido varžovams priartėti 86:92, bet per paskutinę minutę atsilaikė ir „Šiaulius“ aplenkti leidusios pergalės nepaleido. „Nevėžis“ įveikė „Dzūkiją“ pirmą kartą šį sezoną.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 33 , Martinas Junakovičius 23, Regimantas Miniotas (12 atk. kam.) 13 taškų.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 17, Steponas Babrauskas 15, Elijah Brownas ir Matas Jogėla po 12, Artūras Jomantas 8 taškai.