„Blazers“ išlygino seriją ir iš Denverio parsiveža namų aikštės pranašumą

„Portlando Trail Blazers“ klubas išlygino NBA Vakarų konferencijos pusfinalio seriją su „Denver Nuggets“ klubu – 1-1. Antroje komandų akistatoje pergalę šventė svečiai – 97:90 (28:23, 22:12, 29:28, 19:26).

D. Lillardo komanda išlygino serijos rezultatą<br> USA today nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 2, 2019, 7:02 AM, atnaujinta May 2, 2019, 7:21 AM

Atkakliose rungtynėse „Blazers“ krepšininkai į priekį šovė antrajame kėlinyje, o po jo buvo susikrovę ir solidų 15 taškų pranašumą – 50:35.

Tačiau šeimininkai lengvai pergalės neatidavė ir visomis išgalėmis siekė mažinti deficitą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus vos pusei minutės, šeimininkai priartėjo iki 5 taškų – 90:95.

Portlando aukštaūgis Enesas Kanteris suklydo atlikdamas perdavimą ir „Nugetts“ įgijo šansą dar labiau sumažinti svečių pranašumą.

Vis dėtlo Nikola Jokičiaus mes tritaškis tikslo nepasiekė ir „Blazers“ iš Denverio išsivežė pergalę, o kartu ir įgijo aikštės pranašumą.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Rodney Hoodas ir Enesas Kanteris (9 atk. kam.) po 15, Damianas Lillardas 14 (1/7 tritaškių), Al-Faruqas Aminu 11 (10 atk. kam.), Zachas Collinsas 10 (6 atk. kam., 5/6 dvitaškių).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 16 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Jamalas Murray‘us 15 (7 atk. kam., 2/8 tritaškių), Paulas Millsapas 14 (11 atk. kam.), Malikas Beasley 13, Gary Harrisas 12 (0/5 tritaškių).