Po keturių pratęsimų atsigavęs „Nuggets“ smogė Portlandui

NBA atkrintamosiose varžybose dar vieną puikų šou surengė „Portland Trail Blazers“ ir „Denver Nuggets“ ekipos. Prieš tai net 4 pratęsimus trečiose tarpusavio rungtynėse žaidusios komandos šįkart apsiribojo tik 48 minutėmis, o po jų 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35) pergalę šventė „Nuggets“, kuri išlygino serijos rezultatą 2:2.

„Nuggets“ sugebėjo laimėti ketvirtąsias serijos rungtynės prieš „Trail Blazers“<br> Scanpix.com
Daugiau nuotraukų (9)

May 6, 2019, 7:00 AM, atnaujinta May 6, 2019, 7:19 AM

Denveris atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo. Penktosios serijos rungtynės Denveryje vyks antradienį.

Svečiai iškovojo ne tik itin svarbią pergalę, tačiau ir nutraukė 12 laimėtų iš eilės Portlando ekipos pergalių seriją namie.

Dar vienu trigubu dviženkliu pasižymėjęs Nikola Jokičius tokią statistiką parodė jau ketvirtą kartą šiose atkrintamosiose kovose. Daugiau trigubų dviženklių per visą NBA istoriją yra surinkęs tik Magicas Johnsonas. 1980-ųjų sezone jis tai padarė penkis kartus.

Per pastarąsias dvejas dvikovas N.Jokičius aikštėje praleido 104 minutes, tad nenuostabu, kad šioje dvikovoje, besibaigiant mačui, jis buvo paprašęs keitimo – sutraukė koją mėšlungis. Tačiau pasedėjęs jis ir vėl buvo mestas į kovą.

Portlando ekipa po Rodney Hoodo tritaškio paskutinę dvikovos minutę sumažino skirtumą iki trijų taškų, o po sėkmingai sustabdytos svečių atakos Damianas Lillardas gavo progą mesti du baudų metimus. „Trail Blazers“ lyderis nesugebėjo realizuoti pirmosios baudos, o per likusį laiką pergalę Denverio krepšininkus ramiai į pergalę vedė Jamalo Murray šaltakraujiškas žaidimas.

Jis ne tik sumaniai vadovavo ekipai, tačiau ir pelnė šešis paskutiniuosius taškus baudų metimais.

Dvikovos pradžioje šis gynėjas pasižymėjo ir akrobatiniu metimu, kai mėgindamas veržtis palei galinę liniją palindo po krepšiu ir metė nematydamas krepšio. Bet tai jam nesutrukė pataikyti du taškus permetus krepšio konstrukciją.

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 29 (10/20 met., 4/8 trit., 5/6 baud.), Damianas Lillardas 28 (9/22 met., 7 rez. perd.), Al-Farouqas Aminu 19, Sethas Curry 16.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (10/20 met., 3/7 trit., 11/11 baud.), Nikola Jokičius (8/15 met., 12 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Paulas Millsapas (10 atk. kam.) po 21, Gary Harrisas 14, Willas Bartonas 11.