Su pykčiais iš „Ryto“ ekipos pasitraukęs D. Suttonas pašėlo: susimušė Ispanijoje

Svarbią pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Saragosos „Tecnyconta“ (17/14) ekipa, kurios marškinėlius vilki Renaldas Seibutis. Saragosos klubas namuose po permainingos kovos 89:81 (23:14, 16:25, 29:26, 21:16) įveikė Burgoso „San Pablo“ (13/18) komandą.

D.Suttonas susimušė per Ispanijos krepšinio čempionato rungtynes<br> twitter.com

May 9, 2019, 7:12 AM, atnaujinta May 9, 2019, 7:13 AM

R.Seibutis sužaidė galingai ir pelnė ketvirtame kėlinyje svarbius taškus. Lietuvis per 26 minutes įmetė 18 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 11/11 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus. Po šios pergalės „Tecnyconta“ klubas pakilo į šeštą turnyro lentelės vietą, tačiau pagrindiniai konkurentai dar žais 31-ojo turo rungtynes.

Vis dėlto esminis šio susitikimo akcentas buvo ne itin smagus ir jame „išsiskyrė“ buvęs Vilniaus „Ryto“ puolėjas Dominique'as Suttonas. Iš Vilniaus ekipos su pykčiais ir nepasitenkinimu ekipa išvykęs amerikietis prisidirbo ir Ispanijoje.

Mačo pabaigoje – likus kovoti 8 sek. – jis susikibo su Carlosu Alocenu, o galiausiai pargriovė jį raminti norėjusį Staną Okoye. D.Suttonas buvo diskvalifikuotas. Greičiausiai, jo karjera Burgoso ekipoje bus baigta.