Marko Popovičius atsisveikinimas: lemiamas tritaškis ir ašaros akyse

36-erių metų 185 cm ūgio Marko Popovičius sekmadienį (gegužės 26 d.) puikiai sužaidė paskutines savo karjeros rungtynes. Ispanijos ACB lygos susitikime kroato atstovaujamas Fuenlabrados klubas „Montakit“ (13 pergalių ir 21 pralaimėjimas) savo aikštėje po pratęsimo rezultatu 88:84 (15:24, 21:12, 23:17, 16:22, 13:9) palaužė Tenerifės „Iberostar“ (17/17) krepšininkų pasipriešinimą.

Marko Popovičius jausmingai atsisveikino su profesionalo karjera.<br> Twitter nuotr.

May 26, 2019, 4:40 PM

Likus 15 sekundžių iki pratęsimo pabaigos buvęs žalgirietis M.Popovičius pataikė tolimą tritaškį ir aikštės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą.

Paskutinėjė savo karjeros dvikovoje M.Popovičius per 17 minučių pelnė 12 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko +11 naudingumo balų.

Rungtynių pabaigoje mesdamas baudas M.Popovičius susigraudino.

„Montakit“ komanda reguliariajame sezone užėmė tik 13-ąją vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Tenerifės ekipa liko devintojoj pozicijoje, o pergalės Fuenlabradoje atveju būtų patekusi į čempionato ketvirtfinalį.