Pavojaus signalas: „Žalgirį“ dominantis aukštaūgis nustūmė M. Kuzminsko ekipą ties prarajos riba

Milano „Olimpia“ ties prarajos riba: Italijos lygos pusfinalio serijoje Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas klubas buvo arti pergalės, bet po pratęsimo pripažino Sasario „Dinamo“ komandos pranašumą 101:112 (21:20, 32:32, 28:19, 14:24, 6:17). Serijos rezultatas tapo 0-2.

,,Olimpia" ties prarajos riba.<br>G.Bitvinsko nuotr.
,,Olimpia" ties prarajos riba.<br>„Olimpiamilano.com“ nuotr.
,,Olimpia" ties prarajos riba.<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jun 1, 2019, 12:11 AM

Lietuvos atstovas M.Kuzminskas sužaidė tik 9 minutes ir per jas pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Varžovų gretose puikiai sužaidė Kauno „Žalgirį“ dominantis amerikietis Rashawnas Thomasas, kuris pelnė 14 taškų ir atkovojo net 19 kamuolių.

Komandos kovoja iki trijų pergalių.

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 32 (1/6 dvit., 8/12 trit.), Vladimiras Micovas 21 (6/8 dvit.), Jamesas Nunnally 17 (2/7 trit.).

„Dinamo“: Achille Polonara 29 (8/8 dvit., 3/6 trit., 34 naud. bal.), Dyshawnas Pierre‘as 21 (5/10 dvit.), Stefano Gentile 15 (4/6 dvit.), RaShawnas Thomasas 14 (3/14 dvit., 17 atk. kam.).