Pusšimtį taškų pelniusio S. Curry šou komandos neišgelbėjo: „Raptors“ susigrąžino persvarą

„Toronto Raptors“ klubas susigrąžino namų aikštės pranašumą, kuomet trečiosiose NBA finalo serijos rungtynėse 123:109 (36:29, 24:23, 36:31, 27:26) parklupdė „Golden State Warriors“ krepšininkus. Serijos rezultatas 2-1.

reuters/scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2019-06-06 06:39, atnaujinta 2019-06-06 08:26

Svečiai iš Toronto rungtynes pradėjo aukštu tempu ir jau 6-ąją pirmojo kėlinio minutę įgijo dviženklę persvarą – 19:9.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko panašiu tempu, o „Warriors“ niekaip negalėjo pavyti „Raptors“ žaidėjų. Negana to, skirtumas tarp ekipų dar labiau išaugo – 52:38.

Visgi keli taiklūs Stepheno Curry tolimi metimai, kelios pataikytos baudos ir „Raptors“ pranašumas aptirpo iki vienaženklio – 60:52.

Nepaisant fantastinio S.Curry žaidimo, „Raptors“ žaidimo kreivė nemažėjo ir kanadiečiai toliau sėkmingai išlaikė saugų atstumą, o trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatą vėl padidino du taiklūs Kawhi Leonardo baudų metimai – 91:75.

Ketvirtojo kėlinio metu „Warriors“ taip ir nebepavyko spurtuoti ir šeimininkams teko pripažinti antrąjį NBA finalo serijos pralaimėjimą.

Pralaimėtojams S.Curry pelnė net 47 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios gynėjo rungtynės NBA atkrintamosiose.

„Raptors“ gretose išsiskyrė K.Leonardas, kuris pelnė 30 taškų.

Dėl traumų „Warriors“ komandai negalėjo padėti Kevinas Durantas, Klay Thompsonas ir Kevonas Looney.

„Warriors“: Stephenas Curry 47 (6/14 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Draymondas Greenas 17 (7 atk. kam.), Andre Iguodala 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 30 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle’as Lowry 23 (9 rez. perd.), Danny Greenas (6/10 trit.) ir Pascalis Siakamas (9 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Marcas Gasolis 17, Fredas VanVleetas 11.