„Anadolu Efes“ Turkijos finaluose kirto atgal „Fenerbahce“

Pergalę Turkijos krepšinio čempionato finalo serijoje antradienį iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Ergino Atamano kariauna namuose po dramatiškos akistatos ir pratęsimo 101:93 (14:20, 26:32, 25:17, 21:17, 15:7) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus. Tad serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1.

Veržiasi Vasilije Micičius.<br>Twitter nuotr.

2019-06-11 21:37

Trečiasis mačas bus žaidžiamas „Fenerbahce“ ekipos namų arenoje.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, „Anadolu Efes“ lyderis ir buvęs žalgirietis Vasilije Micičius išvedė šeimininkus į priekį 86:84, tačiau Nikola Kaliničiui pavyko išlyginti rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 86:86.

Papildomą atkarpą Ergino Atamano auklėtiniai pradėjo spurtu 9:2 95:88 ir jau pergalės iš rankų nepaleido.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengė V.Micičius: jis per 42 minutes pelnė 30 taškų (8/10 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 30, Shane'as Larkinas 19 (12/12 baudų metimai, 6 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 15 (7/7 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois (1/6 tritaškiai) ir Brockas Motumas po 13. „Fenerbahče“: Nicolo Melli 22 (5 atk. kam.), Marko Guduričius 18 (5/5 dvitaškiai), Ali Muhammedas 17 (4/5 tritaškiai), Nikola Kaliničius 13, Kostas Sloukas 11 (11 rez. perd.).