„Warriors“ dramatiškai išsigelbėjo NBA finalo serijoje, bet vėl prarado K. Durantą

Trys taiklūs „Golden State Warriors“ tritaškiai lemiamu metu išgelbėjo ekipos sezoną. Penktose NBA finalo serijos rungtynėse „Warriors“ krepšininkai išvykoje sugebėjo palaužti „Toronto Raptors“ ekipą rezultatu 106:105 (34:28, 28:28, 22:22, 22:27). Serijos rezultatas 2-3 „Raptors“ naudai.

Tris tritaškius rungtynių pabaigoje pataikę "Warriors" krepšininkai išsigelbėjo NBA finalo serijoje. <br> reuters/scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2019-06-11 06:41, atnaujinta 2019-06-11 09:18

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir po Kevino Duranto tritaškio surengę nedidelį spurtą „Warriors“ buvo priekyje 8:2.

Visgi dar pirmajame kėlinyje „Raptors“ pavyko persverti rezultatą, kuomet ispanas Marcas Gasolis pelnė du taškus po Kyle‘o Lowry perdavimo – 21:19.

Tačiau pirmojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Warriors“ ir po 12-os minučių įgijo 6 taškų pranašumą – 34:28.

Antrajame kėlinyje abi komandos demonstravo panašų žaidimą ir į ilgąją pertrauką iškeliavo rezultatu 62:56 „Warriors“ naudai.

Trečiajame kėlinyje geresnį žaidimą demonstravo svečiai iš Ouklando, kuomet po Klay Thompsono taškų jų pranašumas šoktelėjo iki dviženklio – 75:63. Tačiau kelias atakas sėkmingai užbaigė K.Lowry ir skirtumas tarp komandų vėl sumažėjo iki vienaženklio.

Atrodė, jog ketvirtasis kėlinys priklauso šeimininkams.

Septynis taškus iš eilės pelnęs Kawhi Leonardas surengė „Raptors“ spurtą po kurio kanadiečiai įgijo apčiuopiamą pranašumą – 103:97.

Visgi iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms taikliu tolimu metimu atsakė K.Thompsonas ir sumažino komandos atsilikimą iki trijų taškų – 100-103. Negana to, prabėgus dar vienai minutei tritaškiu metimu rezultatą išlygino Stephenas Curry – 103-103.

Kitoje atakoje netaikliai iš toli atakavo K.Leonardas, o „Warriors“ atsakė dar vienu žaibišku K.Thompsono tritaškiu ir iki rungtynių pabaigos likus 56 sek. persvėrė rezultatą 106-103.

Paskutiniosios minutės metu iniciatyvos ėmėsi K.Lowry, kuris sumažino komandos atslikimą iki minimumo 105:106. Visgi lemiamas gynėjo metimas skriejo pro šalį ir „Warriors“ sugebėjo išsigelbėti.

„Warriors“ gretose po traumos grįžo Kevinas Durantas, tačiau puolėjas spėjo sužaisti vos 12 minučių ir vėl patyrė traumą. Iki to laiko krepšininkas buvo įmetęs 11 taškų.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Ouklande.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (5/14 tritaškių, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay‘us Thompsonas 26 (7/13 tritaškių, 6 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas 14 (6 atk. kam.), Kevinas Durantas 11 (3/3 tritaškių), Draymondas Greenas 10 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Andre Iguodala 5 (4 blokai).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 26 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos, 7/17 dvitaškių), Kyle‘as Lowry 18 (6 rez. perd.), Marcas Gasolis 17 (8 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 15 (6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 12, Fredas VanVleetas 11 (3/6 tritaškių).