18-metės Lietuvos krepšininkės Europos čempionate pralaimėjo bosnėms

Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionato antrojo turo rungtynėse D grupėje sekmadienį Lietuvos rinktinė 67:69 (22:20, 14:17, 16:11, 8:18, 23:14) turėjo pripažinti Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkių pranašumą.

Lietuvos krepšininkės pralaimėjo bosnėms<br> fib.com

Jul 7, 2019, 10:26 PM

Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė tik vienas taškas (36:37), bet varžovės pergalingą pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo dešimties taškų skirtumu (18:8). Ir nors likus dviem minutėms iki paskutinio ketvirčio pabaigos lietuvėms pavyko priartėti (60:65), o likus 18 sekundžių Gedvilė Savostaitė dar labiau priartino komandą (65:68), triukšmingai savų sirgalių palaikomos aikštės šeimininkės realizavo baudų metimus ir pergalės iš rankų neišleido.

Vytauto Pliaugos treniruojamai mūsų šalies ekipai 14 taškų pelnė Justina Miknaitė (9 atk. kam.), 12 – Simona Visockaitė (9 atk. kam.), po 11 – Gedvilė Savostaitė ir Brigita Sinickaitė.

Pirmosiose turnyro rungtynėse lietuvės 69:54 nugalėjo Lenkijos rinktinę.

Paskutines pirmojo etapo rungtynes mūsiškės žais pirmadienį su Latvijos ekipa.